Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iu ius

podoba mi sie dziewczyna, która ma 16 lat. a ja mam 21

Polecane posty

Gość iu ius

nie za duża to różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_19
Moja koleżanka ma 17 jej chłopak 22... Tworzą udany związek są razem prawie 2 lata. Więc i Tobie może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od waszych charakter
ow Bylam z chlopakiem.. oboje mielismy po 20 lat. Zostawil mnie i w krotkim czasie zaczal krecic z 17stka. Po 2.5 msc wrocil. Mowił,ze ona zachowywala sie jak dziecko. Smiala sie z byle czego. Że we wszystkim porownywal ja do mnie. Myslal,ze ja zawsze zrobilabym wszystko inaczej niz ona. Teraz jestesmy 14 miesiecy od tamtego czasu.. dokladnie dzis 14. On zaluje tego bardzo. Ale jak mowie -to zalezy od charakterow. Moze ona nie bedzie taka dziecinna. Jednak moim zdaniem to za duza roznica :) ale to tylko moje zdanie :) tesciow rozni 7 lat i zyją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila32+
mam 29 lat,mąż 34.Poznaliśmy sie 14 lat temu...jestesmy razem.Jaka różnica?facet fajnie gdy jest starszy....nie poddawaj się,dla mnie to normalna róznica.Gdybys miał 26 ona 16 to rozumiem obawy ale teraz?powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addrian
Ja odradzam, miałem taką samą sytuacje, po roku się rozmyśliła, bo ona chce czuć wolność. Szukaj dziewczyny dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 19---
to przeciez TYLKO 5 lat różnicy. mnie zmoim chłopakiem dziela 4 lata. Nie wyobrażam sobie byc z młodszym, dla mnie idealny facet musi byc starszy co najmniej 2 do 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addrian
większość 16 latek ma jeszcze nie poukładane w głowie, trzeba się z tym liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timiiii
Dzieci cię krecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaa19
to bez sensu, mój przyjaciel był w takim związku i ta mała dość szybko stwierdziła, że ona na stałe nikogo nie szuka, bo jest na młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addrian
dokładnie kotka. Ja myślałem ze "moja" jest dojrzała, i nawet była nad swój wiek, ale jeśłi chcesz stworzyc cos powaznego to w tym wieku się nie da. Czasem sie udaje ale to chyba wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to idz skoczyc
do pochodzenia za raczke przez nastepne dwa albo trzy lata to i sie nadaje ale na nic wiecej nie licz. walic konia mozesz i bez niej. mniej sie nakrecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Addrian
Ja każdemu bedę odradzał. Na początku myslałem, że nas to nei czeka, że ona jest inna itd, ale to tylko złudzenia. W tym wieku ona nie wie czego jeszcze chce, tak samo jak chłpocy w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyyy
Jak miałam 17 lat to miałam 29 latka... Mając 17 lat poznałam 21 latka i jesteśmy razem 4 lata. To idealna różnica, o ile panna jest dojrzała psychicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to idz skoczyc
"jestescie razem" - to znaczy co? on buli za ciebie w knajpach i wali konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkaa19
Niektóre małolaty to więcej wiedzą o seksie niż wszyscy studenci razem wzięci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zło tego świata
Taki związek, nie może przetrwać! Względy prawne, rodzice, a ludzie to by w nich rzucali kamieniami. Tak to już jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się dziś nażarłam :P
jeśli chodzi o seks, to prędzej taka młoda się zdecyduje niż starsza i poważniejsza, licząca na coś więcej niż bzykanie bez pokrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokkk
Ona podoba się Tobie. Ale czy Ty podobasz się Jej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zło tego świata
A jeśli mają wspólne tematy do rozmów, zaintersowania i wstrzymują się z seksem, bo aż tak głupi nie są to co wtedy... I tak ich zło tego świata rozdzieli! Przecież nie wszystkim chodzi o jedno! Ilu ludzi tyle charakterów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristan123
16 lat i 22 lata to nie ta sama różnica co 30 lat i 26 lat no ludziska.... daj żyć dziewczynie- jak na poważne chodzenie to troche dla niej za wcześnie(nie mówię o seksie bo niby już można ale chyba jej mniej by na tym zależało niż Tobie) . Chodzi mi o to, że ona chce i powinna bawić się, spędzać czas ze znajomymi a nie szlifować bruki ze starszym kolesiem. No , chyba że to miłośc na zabój:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zło tego świata
A jak on będzie miał 30 a ona 25 to już on go nie będzie chciała, bo znajdzie innego! I to jest właśnie zło tego świata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zło tego świata
on jej chciałem napisać, a nie on go! Kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zło tego świata
prawiczku bez wiary! Masz dużo racji, tylko nie wszystkim chodzi o jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latka :)
Ja mam 30 lat, a mój mąż 24 i nie narzekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zło tego świata
Zależy kiedy się ponaliście. To znaczy w jakim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristan123
zło tego świata - żal by mi było takiej dziewczynie zabierac jej czas ale wiem że są faceci co lubią wychować sobie niunie i takie właśnie się nadają- niedoświadczone są życiowo i można im wcisnąć każdy kit . laska zamiast cieszyć się życiem będzie się go uczyć u boku dorosłego kolesia. ale bywa i miłość - choć ta zdarza się b a r d z o rzadko w takiej konfiguracji. Ale zdarza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-latka :)
Zaznaczę, że nie byłam żadna przechodzona jak go poznałam, bo widzę, że tutejsze prawiczki nie mają o niczym pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zło tego świata
Czyli trzeba taką miłość wtedy zabić? Zabić to uczucie? A dziewczyna w ieku 21 lat to się nie chce wyszaleć? Facet w wieku 21 wcale nie jest do końca takim dorosłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristan123
bardziej dorosłym niż 16 letnia dziewczyna. i nie padło słowo wyszaleć a CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM. to OGROMNA różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristan123
chłopak 21 lat ma już za sobą liceum i część studiów- dziewczyna jest przed pierwszymi licealnymi miłościami- ale ma już swego strażnika 22 latka-więc nowe znajomości , wspólne wypady z rówieśnikami raczej odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×