Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcysialodz

dam du.y za pracę!!

Polecane posty

czasami mam już tak ochotę napisać :D a na serio, to jestem zdesperowana, bo przeprowadziłam się z Łodzi do Wa-wy , szukam pracy 6 m-cy i gów.o! jedyne co to załapałam się na sprzątanie po znajomości (chciałam sobie dorobić do zasiłku) no i szukałam w międzyczasie - byłam aż na dwóch rozmowach! :/ nie wiem co jest ze mną nie tak! może policelane to za mało, byłam pośrednikiem ubezpieczeniowym w PZU, doradcą klienta w kancelarii prawnej, znam kasę fiskalną, przeszłam kurs umożliwiający podjęcie własnej działalności, pracowałam jako księgowa w US! co prawda tylko rok ale na podkładzie stażu! jestem komunikatywna, mam cięty język, nie boję się negocjować z klientami, rozmawiać, namawiać- może jakieś call center?? gdzie szukać? a może zwyczjanie już stanę pod latarnią by zarobić na rodzinę? mąż mówi, że mogę mieć jeszcze wzięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty nie szukasz wcale pracy....
Ty szukasz etatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sama napisałaś , wiele etapów za tobą , ale .......... olej etat i zacznij coś sama , bo masz przecież jakiś kurs , który mniemam , iż jest idiotyzmem , ale ty masz doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem na biezaco wiec nie wiem czy prostytucja jest legalna jako taka w polsce - ale jak chcesz to tak pracuj, wazne zeby kazdy robil to co lubi i w czym jest dobry znam bardzo dobrze rynek warszawski z wlasnego doswiadczenia i naprawde nie rozumiem skad masz takie az problemy - nie wiem tez czy ciety jezyk ma byc zaleta?? no jelsi chcesz pracowac jako komik/zabawiacz to pewnie tak - ale w innych zawodach to nic mi na mysl nie przychodzi. a czy ty posiadasz , oprocz bardzo roznorodnego doswiadczenia, jakies konkretne kwalifikacje? pytam bo to przeciez podtswab- jest to cos co umiesz dobrze robic i co moze byc poszukiwane na rynku pracy?? moze od takiej analizy powinnas zaczac, hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×