Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magisterka

Szybkowar z biedronki?? co myślicie

Polecane posty

Gość FLAVAMEDKA
JA TAM NIE WIDZE W OFERCIE SZYBKOWARU BO SAMA BYM SOBIE KUPILA. OSTATNIO KUPILAM SZAFKE NA BUTY ZA 99 ZŁ. SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghftgfukjhkljl;
jest bedzie od czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda nie mam tego
szybkowaru ale ogólne polecam takie sprzęty z biedronki :) są tanie i wytrzymałe, mam prostownice (świetna, kosztowała 40zł a jest lepsza od tej co miałam z babylisa za 250zl), mam też toster i opiekacz do chleba, które też spisują się świetnie :) Kiedyś kupiłam szybkowar za 90zl w carefourze i jestem bardzo zadowolona więc myślę że warto kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellabonda
a ja mam taki szybkowar (wygląda podobnie), nie wiem, gdzie był kupiony, bo go dostałam i nie polecam. NIe wiem, jak będzie sie ten spisywał, ale u mnie podczas gotowania wychodzi bokiem uszczelka (to jest taka gumka, którą się nakłada pod pokrywkę). Używałam tego szybkowaru może dwa miesiące, dopóki ta guma nie zaczęła wyłazić, działał świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba wymienić uszczelkę
a jej trwałość to też jakość szybkowara,są takie uszczelki które wytrzymują ok 2 lat-tj u szybkowarów lepszych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie kupić taką
uszczelkę myślicie że są uniwersalne jakieś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktooś
tiny.pl/hwwpm tutaj zobacz : )) tu są ciekawsze : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
upppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno_zainteresowana
Waham się, bo nie ma w zestawie zapasowej uszczelki, bo w razie potrzeby, to skąd ją potem wezmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam dziś ten szybkowar chyba za duzy i taki wydłużony jest rączkę ma wydłużoną chyba będę szukać mniejszego a poza tym włąśnie nie ma zapasowej uszczelki a wydaje mi się że powinna być bo gdzie to dokupić potem i cięzki jest ten gar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno_zainteresowana
To, że jest ciężki, to dobrze, bo ma grube dno i wielkośc mi odpowiada, tylko brak zapasowej uszczelki, no i nie bardzo wiem co z gwarancją, bo nic nie pisze. Mam ochotę na niego, ale nie kupiłam, bo nie jestem zdecydowana. Nigdy nie miałam szybkowaru i nie mam porównania. Dzięki za twoją wypowiedź.:) Szkoda, że tak mało odzewu w tym temacie. Tutaj największe wzięcie mają tematy sprowadzane do .... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos kupil ??????/
powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola08735
witam wszystkich -kupiłam szybkowar z biedronki o którym mowa na forum! jeszcze w tym samym dniu porwałam się na gotowanie w szybkowarze i na pierwszy ogien poszły golabki z kiszonej kapusty! nigdy wczesniej nie mialam szybkowaru a tu w tym nie ma instrukcji obslugi a troszke sie obawiałam ze moze mi zrobic bum ten garnek ,bo juz wyczytałam ze gdzies tam komuś poleciał w powietrze ! ten garnek ma takie pokretło ,,jakby z dwoma poziomami,, no i ten dziwny dzyndzelek czy jak to tam nazwac który w czasie gotowania podniósł sie do góry a po czasie opadł spowrotem! tak czy inaczej jeśli chodzi o golabki to mogłam je o 3 minuty gotować dluzej bo kapusta nie była na mięciutko ugotowana a niestety muszę gotowac na mieciutko poniewaz wymaga tego żolądeczek mojej babci! jesli wiecie jak gotowac w tym garnku i nie chodzi mi tu o czas i przepisy tylko np. czy zaraz po ugotowaniu i po zakreceniu gazu mogę otworzyc pokrywke! tak czy inaczej jak na eksperyment wyszlo dobrze golabki zjedzone a ja żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola08735
witam wszystkich -kupiłam szybkowar z biedronki o którym mowa na forum! jeszcze w tym samym dniu porwałam się na gotowanie w szybkowarze i na pierwszy ogien poszły golabki z kiszonej kapusty! nigdy wczesniej nie mialam szybkowaru a tu w tym nie ma instrukcji obslugi a troszke sie obawiałam ze moze mi zrobic bum ten garnek ,bo juz wyczytałam ze gdzies tam komuś poleciał w powietrze ! ten garnek ma takie pokretło ,,jakby z dwoma poziomami,, no i ten dziwny dzyndzelek czy jak to tam nazwac który w czasie gotowania podniósł sie do góry a po czasie opadł spowrotem! tak czy inaczej jeśli chodzi o golabki to mogłam je o 3 minuty gotować dluzej bo kapusta nie była na mięciutko ugotowana a niestety muszę gotowac na mieciutko poniewaz wymaga tego żolądeczek mojej babci! jesli wiecie jak gotowac w tym garnku i nie chodzi mi tu o czas i przepisy tylko np. czy zaraz po ugotowaniu i po zakreceniu gazu mogę otworzyc pokrywke! tak czy inaczej jak na eksperyment wyszlo dobrze golabki zjedzone a ja żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola08735
sorki za podwójną odpowiedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno_zainteresowana
Dobrze, że piszesz. Przynajmniej można sie obeznać w temacie. Zdawaj relację z co do sprawności tego wehikułu, bo ja też jestem zainteresowana. Czy pytałaś może w sklepie, co z uszczelkami, czy można je dokupić w razie konieczności, a może producent pamięta o swoich produktach i czasem rzuca części wymienne na sklep?? Chodzi mi głównie, czy to są standardowe rozmiary uszczelek, czy ten akurat odbiega od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola08735
Jeśli chodzi o uszczelkę to nie pytałam ale z tego co wiem ,wiele uszczelek pasuje z innych firm tz. Jesli masz garnek z Tefala to np. taka samą uszczelkę można dostać z Mastercok (nie pamiętam jak dokładnie pisze się te nazwę wiec sorki ) . czyli idziemy do sklepu z taką uszczelką i na pewno dostaniemy ją bez obaw! Każdy wie ze taka uszczelka zdaje egzamin na kilka lat- a jesli ktoś ma obawy ze zaraz zepsuje się to niech już teraz zaopatrzyć się ! Tak czy inaczej ,mam jak to nazywam ,,Biedronkowy szybkowar,, i nie martwię się o uszczelkę! Czytałam gdzieś na jakimś blogu o szybkowarach i jedna pani pisała jaki ma to przeróżny sprzęt agd z biedronki i że do dziś dnia wszystko jej bez zarzutu działa i szybkowar ten tez polecała dlatego kupiłam go.Zaraz zabieram się za robienie gulaszu w tym wynalazku myślę ze mi wyjdzie tak jak gołąbki! pozdrawiam wszystkich no i piszcie o waszych przeżyciach z ,,Biedronkowym szybkowarze,,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc takich przed 40
ja kupilam lata temu w lidlu i sprawdza sie bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxela
zasadą gotowania w szybkowarze jest napełnianie zawartością max do 3/4 naczynia. Garnka nie wolno też otwierać natychmiast po wyłączeniu gazu. Trzeba dać mu trochę czasu lub schłodzić pod kranem z zimną wodą. Inaczej zgromadzona para grozi wybuchem, a danie tak jak u mojej koleżanki trzeba będzie zeskrobywać z sufitu. U Tereski były to czerwone buraczki - kuchnia do generalnego remontu - buraki były wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miganiga
jola08735--Ty lepiej za błąd przeproś ;-) z powrotem,a nie spowrotem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola08735
witam miganiga! nie wiem czy szukałaś wiadomości o szybkowarze czy wyszukujesz błędy ! jeśli uważnie czytałaś to zauważyłaś że pisałam i gotowałam więc mogłam popełnić błąd! więc PRZEPRASZAM jeśli tak cię to zabolało! ale tak to jest jak się robi dwie rzeczy naraz a literki ,,z,, i ,, s,, są tak blisko siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocno_zainteresowana
Jola i jak tam gotowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola08735
super zrobiłam gulasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurre
no ja dziś robie golonki peklowane, zazwyczaj gotuje je w normalnym garze jakieś niecałe 3 godzinki. W szybkoważe zobaczymy co będzie po 1,5 godz. Gotuje na indukcji , na pół mocy max i na ustawieniu pokrętła "II" (to chyba top zachowujące większe ciośnienie wewnątrz...) o efekcie końcowym - poinformuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mazurre
w szybkowarze dorowadzasz do wrzenia i wylaczasz gaz/prad, pozniej gotuje sie juz pod samym cisnieniem, 1,5 h to czas chyba po jakim otwierasz pokrywe.. smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazurre
Ja gotowałem cały czas na takim samym "gazie" wtedy cały czas powstaje ciepło i potrawa się gotuje. Obawiam się, że gdybym po zagotowaniu zostawił golonki na 1,5h bez "grzania" najzwyklej by się nie ugotowały. (nie wiem to była moja pierwsza potrawa z szybkowaru...) PS golonki wyszły suuuuuper, w sumie czas gotowania przesadzony - wydaje mi się, że w zupełności wystarczyłoby jakieś 45 min - godzinka max! POZDRÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola08735
gotujcie i piszcie jak wam wyszło jestem ciekawa waszych wyników-pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×