Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karomaro

W czym trzymacie galaretki, budynie, itp ?

Polecane posty

Gość karomaro

Witam! Jestem w trakcie urządzania kuchni, praktycznie już na finishu. Mam do was pytanie- gdzie i w czym trzymacie rzeczy typu galaretki, budynie, kisiele i inne rzeczy w podobnych- papierowych- opakowaniach. Na przyprawy kupiłam sobie fajny przyprawnik, ale z w/w rzeczami mam problem. Do tej pory układałam je w pojemnikach po lodach i trzymałam w szafce. Teraz chciałabym coś bardziej 'eleganckiego' Macie jakieś sposoby? Jakieś specjalne pojemniki, przegródki? Jeśli tak napiszcie proszę jak to wygląda i gdzie to kupić :) Albo może macie pomysł jak taki 'organizer' zrobić samemu? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwałcisz uczniów?
w szafce na buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trzymam w mało eleganckich koszyczkach plastikowych dostosowanych wielkością i barwą do wystroju kuchni (choć są w szafkach). Mam koszyczek o szerokości torebki galaretki, więc wszystkie galaretki i kisiele stoją w koszyku. Obok są proszki do pieczenia i buteleczki z aromatam do ciast. Oddzielny koszyk jest na przyprawy ziołowe (pieprz, majeranek, liscie laurowe itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kauli
W szufladzie w plastikowym pojemniku, takim zwyklym Curvera z pokrywka. Wtedy jest porzadek i nic sie nie wysypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karomaro
Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję małe ilości
U mnie schodzą 3 budynie na miesiąc, więc nie opłaca mi się zakładać specjalnego pojemniczka. Trzymam luzem w szafce z przyprawami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejejjj
W TUPPERWARE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też trzymam w koszyczkach plastikowych, ale w szafce, nie trzymam tego na wierzchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×