Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudia20x

złe ułożenie dziecka??

Polecane posty

witam, jestem w 20tyg ciazy, moj synek caly czas jest z prawej strony, dosc nisko, od kilku dni w tym miejscu bola mnie plecy i podbrzusze, co z tym zrobic? czy to od tego ze dziecko sie zle uklada, nie moge przez to chodzic, siedziec i stac bo caly czas mnie boli a jeszcze gorzej jest jak zaczyna w tym miejscu kopac, czy to normalne?? to moja pierwsza ciaza wiec nie mam bladego pojecia o takich sprawach, prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio nio
już nie przesadzaj że cie tak mocno kopie to 20tyg dziecko, zobaczysz co to kopniaki za 10 tyg moze faktycznie tak na razie lezy że ci jakiś nerw uciska, ale jest na tyle mały że jeszcze 100 razy zmieni pozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rozumiem kolezanke, tez mam od początku ułozone dziecko mniej wiecej w takiej pozycji i jak tylko zada mi jakiegos kopniaka to mnie to poprostu boli. I zaznaczam, ze w dalszym ciagu nie zmieniło pozycji i wątpie, zeby do porodu zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mowil lekarz
moja kolezanka też miała zle ulozenie dziecka, jednak pozniej sie odwrocil i wszystko bylo wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-a-l-i-n-e-c-z-k-a
Ło matko kobity dziecko ma czas do prawidłowego ułożenia się do porodu do 36 tygodnia. Do tej pory ma jeszcze sporo miejsca i fika koziołki kilka razy dziennie. A już w 20 tc to już w ogóle :O Jak w 30-32tc będzie źle ułożone to wtedy możecie sie zacząć martwić, bo potem mu już dość ciasno ale do tej pory nie ma się co shizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje! misię dziecko w 26 tyg tak ułożyło, że cisnęło jakąś żyłę na spojeniu łonowym chyba, bo miałąm całe opuchnięte i bolące już do końca ciąży. Oby ci się przekręciło, bo moje niestety już tak leżało do końca i ledwo się ruszałam przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie strasznie meczace to jest, nic nie moge normlanie robic, caly czas czuje silny ucisk, plecy to jeszcze pol biedy ale najgorzej jest w podbrzuszu, jak wstaje, chodze, siadam, stoje non stop boli, leze caly czas na lewym boku i mam nadzieje ze sie moze przesunie troche ale nic z tego, do tego dochadza kopniaki w to miejsce, a maluch jest bardzo aktywny od samego rana. nie wiem zbytnio co zrobic zeby troche ten bol zmniejszyc, wczoraj tez tak bylo ale nie az tak mocno, mam nadzieje ze moze jutro sie ulozy inaczej, bo nie wiem zabardzo jak mam funkcjonowac na codzien z tym bolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×