Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość światowid postronny

Sposoby zarabiania w sieci

Polecane posty

Gość światowid postronny

Witam. Chciałbym się dowiedziec jakie znacie sposoby zarabiania przez internet i nie tylko. typy MLM albo programy partnerskie etc. Temat ma na celu pokazanie ludziom szukajacym dodatkowej pracy, sposobow na legalny zarobek od kilkudziesieciu zł/mc w góre. Wiem ze troche tych tematow bylo juz ale zauwazylem ze ciagle ktos sie pyta o to w jaki spoosb zarobic jakies mniejsze lub wieksze pieniadze w internecie lub ogolnie w domu. tylko prosze was nie reklamujcie sie ani nie oferujcie zadnych łancuszków czy klikaniu na reklamy bo to jest nic nie warte. Piszcie jak wy zarabiacie w sieci. Piszcie sposoby i krotki opis do tego. Napewno ta wiedza sie komus przyda. Ja od siebie dodam juz kilka sposobow. 1. marketing wielopoziomowy MLM 2. sprzedaz jakiegos produktu moze byc wlasnego wyrobu 3. jakis e-biznes typu prowadzenie wlasnej strony , sprzedaz uslug lub ciekawej tresci 4.programy partneskie Czekam na wasze opinie i pomysły. Licze na ciekawe komentarze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feasas
no tez bym chial sie dowiedziec a czemu nikt nei pisze nic hee ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1978
Jak zacząć zarabiać 25$ dziennie na A.W.Surveys proste dziennie masz kilka stron specjalnych po 4-6$ i tyle dostajesz za je skomentowanie typu good page itp. oczywisice po angielsku ja pierwszy raz jak sie zarejestrowalam to w pierwszy dzien juz zarobilam 25$!!!!! super naprawde po uzbieraniu 75$ mozna wyplacic na http://www.paypal.pl jesteś zainteresowany podaj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllll
hej, Chciałbym Ci przedstawić sposób na zarobienie kilku groszy przez internet. Metoda jest bardzo prosta: otrzymujesz wynagrodzenie za czytanie e-maili reklamowych, klikanie w linki, komentowanie stron, zapisywanie się do serwisów, polecanie programu dalej oraz wiele innych. Gdy uzbierasz minimum 1zł możesz je już wypłacić na PayPal, gdy 5zł możesz kupić doładowanie pre-paid. Oczywiście program umożliwia też wypłaty na normalne polskie banki. Ten sposób zarabiania jest legalny, nie wymaga inwestycji, a sama strona bardzo pewna- ma sporo pozytywnych opinii w internecie. Jeśli masz wątpliwości poszukaj w internecie dowodów wypłat. Na tej stronie wypisane są wszystkie wypłaty wykonane przez ten program. Jest tego już 76 986 pln czyli całkiem sporo. Tutaj podaje Ci link do strony: http://sejfik.com/pages/index.php?refid=martynusiek Serdecznie polecam i mam nadzieje, że pomogę zarabiać Ciw tym programie. Pozdrawiam Martyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chcesz dorobic to
a ja polecam gre puzzle Musisz ułozyc puzzle szybciej od przeciwnika i za to dostajesz kase mozna wygrac za dzien nawet 100 zł http://puzz.pl/?p=pfqvQ0OTVpZW wygrałam w jeden dzien 40 zł:):) Polecone przez znajomą:) rejestracja 2 zł przez sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 2309
chcialam polecic dobra stronke z nagrodami gdzie zbiera sie punkty i wymienia na nagryody xbox 360 xperia x10 i wiele innych dodatkowo co miesiac promocje super sprawa polecam tu jest link aktywacyjny http://bebly.com/join,103402 bede miala za was pare % punkty zbieramy za granie w gierki wgrywanie plikow myzyka filmy podobne zero limitow !!!!! na poczatek 1000pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczniom, studentom oraz rencistom polecam wpisywanie (a raczej przepisywanie) godzin otwarcia od wszystkich możliwych punktów handlowych, usługowych, urzędów, itd. Nie jest to trudna praca, a przy stawkach 20gr za każdy wpis można uzbierać niemałą kwotę stosunkowo szybko. Dla zainteresowanych więcej informacji na godzinyotwarcia24.pl. Teraz z okazji Świąt Wielkanocnych można dodatkowo wygrać nagrodę pieniężną w konkursie wielkanocnym, który będzie trwać od 4 kwietnia do 19 kwietnia, szczegóły na stronie głównej serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga!!!
Dnia 2.04.2015 o 02:45, Gość gość napisał:

Uczniom, studentom oraz rencistom polecam wpisywanie (a raczej przepisywanie) godzin otwarcia od wszystkich możliwych punktów handlowych, usługowych, urzędów, itd. Nie jest to trudna praca, a przy stawkach 20gr za każdy wpis można uzbierać niemałą kwotę stosunkowo szybko. Dla zainteresowanych więcej informacji na godzinyotwarcia24.pl. Teraz z okazji Świąt Wielkanocnych można dodatkowo wygrać nagrodę pieniężną w konkursie wielkanocnym, który będzie trwać od 4 kwietnia do 19 kwietnia, szczegóły na stronie głównej serwisu.

jest to scam uwaga  to oszustwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam do kontaktu na srudek11@gmail.com. Oferuje zarobek od 10 zł do kilku tysie y w zależności od twojego zaangażowania 🔥 bez inwestycji. Wszystko legalnie. Posiadam dowody wypłat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×