Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość susankowa

łazienka do remontu pomocy

Polecane posty

Gość susankowa

witam, mam remontować malutka łazienkę , ale nie mam żadnyego pomysłu , czy płytki jakieś w jednym kolorze , bez dekorów ewentualnie paseczek mozaiki wokół może być? czy terazz bez dekorów to nie uchodzi? jakie preferujecie łazienki , może zaczerpnę pomysła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Małą łazienkę zrób w jasnych ,błyszczących płytkach ,nie musisz wykładać całych ścian -tylko tam gdzie konieczne.Pomyśl o większym lustrze wklejonym w płytki i o punktach świetlnych Płytki wykończone listwą w podobnym lub kontrastowym kolorze ,Dekory niekoniecznie .Może jakies kilka płytek dodanych jako obraz nad wanną czy na wolnej ścianie? kolor wprowadz dodatkami -dywanik ,ręczniki ,koszyki .Płytki bez fug lub w podobnym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susankowa
no własnie upatrzyłam sobie kafelki beżowe jaśniutkie ( teraz wszechobecne) z brazową podłogą , ale mówią ze na brązowej podłodze każdą kroplę wody widać myśłałam dac płytki do wysokosci drzwi i zakończyć brązową listwą lub paskiem moziki w kolorze podłogi , może jeszcze wokół lustra mozika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz oczywiście sama zabrać się za ten remont, ale według mnie lepszym rozwiązaniem będzie porada specjalisty, który Cię wysłucha i zrobi projekt odpowiadający Twoim oczekiwaniom. Zajrzyj na tę stronę http://multizakupy.pl/Projekt_lazienki.html i zastanów się nad taką opcją - według mnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreml
a dlaczego nie zatrudnisz Projektanta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z małymi łazienkami jest jeden problem. Można je urządzić naprawdę bardzo fajnie ale równocześnie musza byc one bardzo funkcjonalnie zrobione żeby wszystko się pomieśicło. Można też zapytać się jakiegoś projektanta o pomoc i jakieś rady. Np firmę n-design bo robią świetne projekty wnętrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz małą łazienkę
to lepiej nie dawaj paska na górze, bo sobie ją jeszcze obniżysz. Ja mam też malutką łazienkę, ale udało mi się ją trochę optycznie powiększyć dzięki przeniesieniu pralki do kuchni, a umywalki na przeciwległą ścianę, umieszczeniu jej na podwieszanej szafce i zabudowanemu systemowi do kibla. Płytki na ścianach mam matowe, ale w jasnym kolorze, prostokąty ułożone oczywiście poziomo. Na podłodze brązowe. Fakt, że czasami widać krople z wody, ale bez przesady - to nie muzeum, a wytarcie metra kwadratowego podłogi nawet i 15 razy dziennie to nie problem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ściany, jasna podłoga-to najlepsze do malutkiej łazienki. Ja mam odcienie perły, jasnoszare, trudno określić kolor.Do wysokości drzwi. Mozaika w kąciku prysznicowym(taka na dużych płytkach, właściwie imitacja prawdziwej mozaiki), kolorem dobrana do reszty, też jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do n-design choćby na ich stronę albo facebooka zajrzyj - może coś Cię zainspiruje. ja mogę tylko potwierdzić, że ciemne kolory i przesadnie rzucający się w oczy dekor wyrządzą więcej szkody niż pożytku, sama mam maleńką łazieneczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wybór płytek, to polecam stronę opocznoplytki.pl , ceramika firmy opoczno jest moim zdaniem jedna z najlepszych na rynku, trwałe, wytrzymałe i ładne płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×