Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nudelka

Kosmetyki opóźniające porost włosa - gdzie i jakie?

Polecane posty

Gość nudelka

Jak w temacie! Czy kremy do depilacji są też dostępne z taką opcją? Jakiś Veet czy coś w tym klimacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudelka
O właśnie - nie moglam sobie przypomnieć tej nazwy! Kiedyś o czytałam o tym preparacie w jaiejś kobiecej gazecie. Stosowałaś? Jestem ci bardzo wdzięczna za link. Napisz jeśli korzystałaś z tego kosmetyku - chociaż wygląda bardzo lecznico,w zwyklej drogerii/aptece do kupienia czy tylko przez net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudelka
no i jeszcze chciałabym zapytać, czy ktoś z was tez ma taki problem (mocne i ciemne włosy, które odrastają w kosmicznie szybkim tempie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktooś
zobacz sobie na tej stronie jest ich bardzo dużo : tiny.pl/hwwpm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa 09435
Nudelko, stosuję ale dopiero od kilkunastu dni więc nie jestem w stanie powiedzieć czy działa. Z tego co wcześniej znalazłam w necie to powinno :) To jest do kupienia chyba tylko na tej stronie gdzie podałam, chyba, że gdzie indziej występuje pod inną nazwą - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heartsrevolution
wiem, że Time For Wax ma też balsam opóźniający porost włosa, ale jeszcze nie stosowałam, możesz poczytać na ich stronie. sama chce zamowic bo u mnie koszmar z wlosami mimo ze depiluję sie depilatorem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudelka
A czy w ten balsam Time For wax zawiera ten sam składnik co preparat z linka? sama nie wiem co kupić...do sylwestra chciałabym jednak postosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giza_22
Nie udało mi się znaleźć informacji na temat składu balsamu natomist na stronie producenta napisane że najlepiej stosować zaraz po depilacji ponieważ wtedy jest lepszy dostęp do mieszków włosowych i lepiej przenikąją składniki. Tak pewnie jest zarówno w przypadku pierwszego jak i drugiego kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×