Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

zżerają mnie nerwy

Polecane posty

praca w telemarketingu to nic dobrego. wypłaty jak nie było tak nie ma, każą pracować po 10 godzin i jeszcze na zebraniu mówią aby dawać z siebie wszystko. nie mam za co żyć ani za co zapłacić za szkołę, do apteki mnie nie chcą bo wszystko obsadzone ani nigdzie indziej bo to zbyt małe miasto i tu po prostu nie ma pracy. firma w której pracuje robi z ludźmi co chce bo dobrze wiedzą że i tak ludzie nie mają dokąd odejść.. jeszcze kierownik ma czelność grzebać mi w moim prywatnym telefonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pozwalasz się traktować jak gówno, to Cię tak traktują. Gdzie jest granica? Jak ci kierownik każe loda zrobić, to też zrobisz bo nie masz dokąd pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedz mi z czego będziesz żyć bez pracy mając jeszcze szkołę? za dumę przypłacisz taką biedą że nie będziesz wiedzieć co lepsze z dwojga złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczekuję porady na temat wyboru sobie butów, lakieru do paznokci czy innych podobnych pierdół tylko na poważny temat więc proszę o jak nawięcej postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubense wypierdalaj! Twoje posty są na poziomie gimnazjalisty zjebie. Dziewczyna ma problem a ty (i tym razem piszę ty z małej litery bo na to zasługujesz) odwalasz głupie teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan Bomba !!
dobra rada ja co kieras wyciągnie rękę do twojego telefonu to mu powiedz żeby wypierdalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×