Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluszaq

kuropatwy i golebie - wasze doswiadczenia

Polecane posty

Gość pluszaq

jakie macie doswiadczenia z przyrzadzaniem, pieczeniem tych ptaszat? male to-to, chudziutkie, mam dwa takie w zamrazalniku i sie zastanawiam co poczac... wiec postanowilam zapytac tutaj, moze ktos sie podzieli swymi doswiadczeniami :) upieke chyba z boczkiem na wierzchu, ale jeszcze nie wiem, dlatego mam nadzieje, ze ktos mi podda jakis fajn pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzony siwy was
To kurczaki,kaczki,gesi,indyki Ci juz nie wystarcza? Trzeba jeszcze golebia wszamac? Ja mam dobry przepis na wróbla jakbys chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycu rycu
z gołębia jest dobry rosół, a przepisy i opisy ich przygotowania znajdziesz na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
mama mnie wykarmiła na gołebiach i królikach dlatego chyba nie moge bez tego funkcjonować. jutro z mężem idziemy na gęsi, bedzie wyżera aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość króliki są pyszne!
Gołębia nie jadłam, ale chętnie bym spróbowała. Czyli radzicie rosół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
fajny podszyw, sama sie usmialam :D ale rada na przyszlosc (dla podszywow): nie uzywaj polskich czcionek ;) wiem, ze moge sobie poczytac przepisy na necie, ale pytalam tutaj, bo nie ma to jak informacje z pierwszej reki :) jakby ktos cos wiedzial, to prosze o rady :) nie chce robic rosolu, bo wtedy juz nie bedzie wiadomo, jak to miesko tak naprawde smakuje, bedzie wygotowane. chcialabym wiec raczej upiec, lub udusic w sposob smazony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz się
zaraz się porzygam :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowa o tych miejskich gołębiach? Nie boisz się jeść tego chorego, pełnego pasożytów ścierwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
nie, nie miejskich lapanych na parapecie :) mowie o takich dzikich lesnych ptakach ktore usrzeliwuja mysliwi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
albo moze sa to golebie hodowlane, takie specjalnie do tych celow. nie jestem pewna. w kazdym razie pochodzi to z oficjalnego punktu sprzedazy dziczyzny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×