Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przedstawiciel handlowy

jak zostać przedstawicielem handlowym

Polecane posty

Gość przedstawiciel handlowy

Witam, Dostałam propozycję pracy jako mobilny doradca klienta w jednym z banków. Zdaję sobie sprawę na czym ta praca polega i na co się decyduję więc nie trzeba mi mówić że to bez sensu, że akwizycja. Warunki wydają mi się przyzwoite. Dostanę umowę o pracę, podstawę prawie 2xminimalna krajowa zwrot kosztów paliwa i tel służbowy. Mam jednak co miesiąc "przynieść" do banku czyli podpisać umowy kredytowe na sumę przynajmniej 150 tys. Bank celuje raczej w "Wyższą półkę" klientów, czyli raczej wysokie zarobki i wysokie kredyty . Taki "cel" dostaję jako doradca. Oczywiście od sprzedaży jest prowizja. System motywacyjny w teorii wygląda całkiem nieźle. Jednak mam pytanie do osób które pracowały na takim lub podobnym stanowisku. Czy kwota 150 tys/miesiąc jest realna. W jaki sposób (oprócz telemarketingu i ulotkowania) można znaleźć i pozyskać klientów ? Czego klient szczególnie ode mnie oczekuje. Po prostu co można zrobić aby dobrze wykonywać swoje obowiązki. Będę wdzięczna za wszystkie pomocne uwagi i opinie . Ps. dodam że będę pracować (w jednym z większych miast) na południu Polski, a nie w Warszawie czy Wrocławiu co może (a może tylko mi się wydaje) utrudnić mi osiągnięcie celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×