Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysiek21

POMOCY!!! Potrzebuje pomocy zleceniami...

Polecane posty

Gość krzysiek21

Witam wszystkich tutejszych odwiedzajacych te forum. Jestem mlodym czlowiekiem, majacym 21lat i za cel ktory sobie obralem w dzisiejszych czasach jest zorkrecenie przeze mnie dzialalnosci/firmy ogolnobudowlanej. Jako iz zycie od samego poczatku nie bylo zazbyt mile dla mnie, to i tak postanowilem wziasc sie za to i od dawna planowalem rozkrecenie takiego interesu. Problem jest w tym ze jestem swiezy na rynku i mlody i mam lekki problem ze zdobyciem klienta i zlecen. Prosbe o pomoc w jakich kolwiek zleceniach, moga to byc zlecenia prywatne lub nawiazanie jakies wspolpracy z wieksza firma ktora by dawala zlecenia, kieruje do osob ktore siedza, ze tak powiem w tym juz dluzej niz ja i sa chetni pomoc innym... Oglaszam sie w gazetach lokalnych, internet (gumtree.pl, getup.pl), lecz jako nowa osoba na rynku jest nie tak latwo pozyskac zlecenie. Poszukuje zlecen remontowych, wykonczeniowych (glazura, terakota, gladz, zabudowy k/g, drobna elektryka, hydraulika, malowanie, tapetowanie, bialy montarz, itp.) Oferty - zlecenia interesuja mnie glownie z Warszawy i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek21
Kurde nie ma na tym forum osob, ktore moglyby mi w jakis sposub pomoc?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariuss
człowieku na forum kobiecym???? Polecam stroyny murator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś jest czwartek
Dziś jest czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś jest czwartek
Dziś jest czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×