Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Już niedługo mikołajki...

Podpowie ktoś prezent?

Polecane posty

Gość Już niedługo mikołajki...

Moja siostra kończy 35 lat - ja sama jestem średnio zamożną studentką, ona jest jedną z tych osób co ma wszystko lub może mieć ;) Nie wiem co jej kupić, odpadają takie głupoty jak świeczka, pluszak, film, książka, płyta... Ubrania także, bo nasze gusta są mocno różne. Lubi filmy, zwłaszcza te starsze i eleganckie gadżety do domu, ja sama na prezent mogę wydac maksymalnie 100zł... ^ ^" Co roku mam z tym problem, a chciałabym jej kupić coś, z czego się ucieszy, a nie mam kogo spytać - to ja niby powinnam najlepiej wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda laska
audiobooka :) aktualnie słucham w samochodzie Jedz módl się kochaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już niedługo mikołajki...
Takie rzeczy odpadają, bo je za darmo z jednej firmy dostaje :) [ja zresztą przez nią też]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
Mogę Ci TANIO sprzedać oryginalne firmowe perfumy: Perfumy ESCADA Desire me 30ml Perfumy ESCADA Ocean Lounge 30ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelcia1979
A jaka gwarancja że oferowane przez ciebie perfumy są oryginalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszkawał
czemu nie książka? ja z pozoru też wszystko mam,ale z ksiązki zawsze się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już niedługo mikołajki...
PErfumy... nie stać mnie na takie których moja siostra używa :) A co do książek to pisałam - ona za darmo dostaje każdą publikację, jaką chce - to samo z filmami, grami, muzyką... Więc to trochę jakby kupić komuś drugą parę drzwi ^ ^" Sudoku odpada. Ma na swoim HTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup jej złotą trzepaczkę
do szampana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wykup jej masaz
jak juz wszystko ma albo jakis ladny szalik,no nie wiem.Ja nie mam takich problemow,moi znajomi tez maja wszystko ale zawsze wiem co kupic i wlasciwie kupuje prezety z dwa miesiace wczesniej albo i wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze kup jej czekoladki
i tyle ;) Lepsiejsze takie - Lindta moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka dziwaczka1
Może porcelanowe filiżanki? Są pięknie pakowane,takie po 2 sztuki... Jestem w podobnym wieku i sytuacji,co Twoja siostra i dostałam takie na urodziny.Są prześliczne i bardzo przydatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już niedługo mikołajki...
Czekoladki odpadają - obie z siostrą jesteśmy na diecie :) Myślałam o kubkach czy czymś podobnym, ale sama nie wiem czy upychanie kolejnych kubków lub filiżanek będzie dobrym i przemyslanym prezentem na urodziny. Akurat kubków używa nieformalnych i dużych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda laska
wszystko odpada, więc proponuję, narysuj jej laurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już niedługo mikołajki...
Jak miała m10 lat to wystarczyło :( A odpada sporo rzeczy bo dwa kubki w Marks&Spencer jej kupiłam w zeszłym roku (wielkie kubasy w sweterkach), latami ją atakowalam coraz to nietypowymi świeczkami i mydłami, raz się wykosztowałam na śmieszne mp3 rodem z filmu z Bondem (wyglądało jak szpiegowski sprzęt) bo lubi tę serię. Co roku mam gigantyczny problem a od 2-3 lat moje prezenty lądują na dnie szuflady, przy przeprowadzce połowę mi "oddała, bo to chyba moje" - więc nawet o nich nie pamięta :) Dlatego chciałabym coś oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup jej flaszkę denaturatu
dwie szklanki po musztardzie i czerstwy chleb z tego co piszesz, to zasady savoir vivre są twojej siostrze obce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia33
Kup jej chomika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już niedługo mikołajki...
O! Faktycznie stojak na wino jakiś fajny to jest bardzo sensowny prezent :) Może niekoniecznei taki, ale już wiem czego szukać. Bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
izabelcia - wszystkie naklejki, napisy, zapach oryginalny, to się czuje. Perfumy kupione są w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po takiej akcji
Jakby mi ktoś (ktoś? Najbliższa rodzina!) oddał prezenty, które dostał ode mnie, jeszcze z takim komentarzem, to następnym razem dostałby ode mnie co najwyżej tabliczkę czekolady. A Ty się jeszcze silisz... Albo po prostu faktycznie kup jej poradnik savoir-vivre'u z elegancką zakładką i włóż ją w rozdział o prezentach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może maleńka szafka nocna? Nie wiem jaki styl ma Twoja siostra, ale pewnie spodoba się jej coś np. z tego katalogu http://multizakupy.pl/Szafki_nocne ceny są całkiem przystępne, a jeśli nie stać Cię na taki zakup, to może zaproponuj komuś zrzutkę. Skoro siostra lubi kolekcjonować ładne rzeczy w domu, to pewnie taki prezent przypadnie jej do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesdwfesfsw
a ma kryształowy serwetnik? do tego piękne serwetki ja kupiłam teściowej pod choinkę piękna cukiernicę z masa perłową zapłaciłam 119 zł, cukiernice sa od 85 zł takie ładne a nie badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelcia1979
kamiszek,mnie interesuje armani white jaką cenę zaproponujesz za 100 ml.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelcia1979
a może fikuśny,,,kieszonkowy,,wibrator-jestv tego całe mnóstwo do wyboru do koloru a i przydać się może,spróbuj,najwyżej Ci odda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiszek
izabelcia :) ja niestety mam tylko pojedyncze egzemplarze i armani white nie mam niestety, raczej kup w sklepie, bo na allegro ciężko trafić na oryginał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żebym złośliwa była... ale jeśli siostra nie pamięta o tym jakie prezenty od Ciebie dostaje - jak jej kupisz karmę dla psa (od siebie polecam tę ze sklepu e-karma), to na pewno sobie zapamięta do końca życia ;) zwłaszcza jeśli nie posiada czworonoga. nie wiem, kurczę, to kompletny nietakt oddać komuś prezent... brak słów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może kup jej odtwarzacz mp3? To fajny prezent, na który możesz nagrać jej kilka audiobooków, tak jak napisał ktoś wyżej, że fajnie się słucha jadąc do pracy :) Albo jakiś inny elektroniczny i praktyczny prezent? Dużo rzeczy tego typu maja na electro.pl, możesz sobie sama pooglądać co sprawiłoby przyjemność Twojej siostrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×