Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waldi1

widać że obwisy, bo nie silikony

Polecane posty

Tak z ciekawości to ile masz lat? I czy już wszczepiłeś silikon do penisa? Bo najpewniej też wisi smętnie jak robak na haczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
śliczna dziewczyna ze słodką szparką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne i piękne. Co, nie podobają się?! To jakich chcesz? Opisz. Bo nazwa zwisy brzmi pogardliwie. A tu, nie ma się do czego przyczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wygląda ciało kobiety, a ta akurat ma świetne. Jedynie facjata niewyjściowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w filmach xxx to nie są kobiety. To są lalki Barbie w skali 1:1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale autor najwyraźniej nie ma śmiałości do prawdziwych i te lalki to jego jedyny kontakt z płcią przeciwną. Nie ma porównania i stąd to uwielbienie dla silikonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą- nie rozumiem i chyba nie zrozumiem, uwielbienia dla wszelkich substytutów... Od "prawie" terenowych samochodów po "prawie" naturalne kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widział żadnych. Jakby znalazła się laska co by mu pokazała to pewnie padłby z wrażenia, że wreszcie w realu a nie tylko na kompie. Buźka Ostry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
co za porazka z was, jak sobie jedziecie. tej babce malo ze troche silikonu by sie przydalo, to jeszcze powinna kosiarke zamowic sobie... i ostrzyc troche tego bobra. bo bobry to sa w lesie, a nie na kobiecym ciele !!! pozdrawiam, waldi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radykał
Nie peszcie dżentelmena. Kupił sobie cudowną,idealną silikonową lady. Cud technologii. Multihiperrealizm. Była bardzo droga w najdroższym seksshopie. Dla was też własna,najdroższa żona jest ideałem urody,zrozumcie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korzystaj z przegladarki
waldi ty kobiety znasz i bedziesz znal tylko z internetu wiec kogo twoja opinia jak ma kobieta wygladac obchodzi?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjdjhsdg
widac ze autor tak naprawde nie ma zielonego pojecia jak wyglada cialo kobiety w realu,nakarmiony dzieciak fotkami z fotoshoooopa:)gdyby przecietne kobiety mialy takie ciala jak nawet ta z fotki,to mielibysmy same idealy,ha,ha,ha...no coz rzeczywistosc jest zupelnie inna,ale gratuluje wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
Przeciez w realu tez istnieja dziewczyny ktore sobie walą troche silikonu do piersi. I chwała że takie są !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej co niektórym do łbów. Zawsze to lepiej niż pustka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldi-> wrzuć swoją fotę to powiem gdzie Tobie przydałyby się poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
i tylko oszczerstwa i inwektywy na mój temat. a moze ktos KONKRETNIE napisze co jest zlego w silikonie? tylko to że sztuczny? piersi wypchane silikonem zajebiscie wygladaja i sa zajebiste w dotyku bo twarde :) a nie jakies mieciutkie jak buleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
lubię jak moja kobieta ma cyce wielkości arbuzów przypominające w dotyku piłkę do kosza, najlepiej jeszcze jeśli suty ma niczym wentyle od Kamaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
ten ostatni o sutach to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi są piękne obwisy to chyba ty masz chyba nie wiedziłeś jeszcze cycuszka na żywo albo u psa albo krowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co waldi, moze ja nie mam takiej obsesji jak ty odnosnie silikonu ale szczerze mowiac nie pogardzilbym laską z napompowanymi silikonem cycami. Ten kto pogardzi jest kryptopedałem. Ale tez nie przesadzajmy ze kazda tego potrzebuje! Naturalne sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztuczny cycek to nie cycek sobie nadmuchaj fujarkę powodzenia nadmuchany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×