Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waldi1

widać że obwisy, bo nie silikony

Polecane posty

te sztuczne cycki pękają w samolotach hihi ale ubaw lecisz a to potop :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomówa to trochę nierealne zagrożenie jak na razie. A on będzie wpędzał w kompleksy każdą poznaną dziewczynę i przyczyni się być może do jakichś stanów depresyjnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
tak boratka. bo jak masz mniej niz C to marsz do chirurga! i nadal nie uslyszalem odp. - CO JEST ZLEGO w silikonach? poza tym ze pieknie wygladaja :) bo to jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuły amant
Piersi bez silikonu też są piękne :) Tylko małoletni nie mają ich gdzie zobaczyć, bo tutaj w wirtualnym świecie tylko silikon wszędzie widnieje. Więc bądź cierpliwy, a doczekasz tej chwili gdy ujrzysz piękny, naturalny biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci mówię silikonowy cyc rzadko wygląda pięknie, poza tym imitacja to zawsze imitacja. Jak sobie nalepisz na golfa znaczek merca to będzie to tylko gówniany golf z gwiazda. Widziałem kilka razy dobrze zrobiony biust, ale to tylko potwierdza regułę. Marna imitacja to marna imitacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
ale moja dziewczyna ma normalny biust - rozmiar C. i da sie z nią na hiszpana. a z laską A lub B jak wezmiesz ją na hiszpana? nie da rady. nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuły amant- tylko będzie miał na tyle wypaczony rozum (?) że powie że paskudne i pójdzie sobie zwalić pod redtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuły amant
Moja ma B i też się da ;) Uwielbiam je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, czyli, że kobieta, której nie da się "posunąć w cycki" jest zła, tak? Matko, skąd się takie indywidua lęgną? Od onanizmu ci już całkiem na deklu siadło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
i spuscisz sie jej na piersi? dostaniesz orgamzu miedzy jej piersiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
Bogdan Wolski, jesli nie da sie na hiszpana to co to za kobita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czuły amant
Oczywiście, że tak ;) Mam bzika na punkcie jej piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę Waldi mam mniej niż C i są fajne jak dla mnie. Jędrność wynikająca z natury, więc za chirurga podziękuję. Niektóre kobiety chcą mieć dzieci a karmienie mieszanką mleka i silikonu nie jest najzdrowsze. Poza tym nie sądzę żeby zoperowanie biustu było czymś złym. I jak kobieta chce to proszę bardzo. Złe jest to, że Ty byś kazał zapewne zrobić to wszystkim i każdej, która wygląda inaczej niż byś chciał powiesz, że jest do dupy. A niektóre w to uwierzą niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
rus1, jak to co? K U T A S A !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie kutasika?? Coś za bardzo fantazjujesz jak na kogoś kto ma kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldi, normalna, ale co ty o tym możesz wiedzieć, patologiczny onanisto - fantasto? :) Takie odnoszę nieodparte wrażenie, że jedyne co "ruchasz" to zapewne twoja wątła prawica, marząc o silikonowych cycach tych lasek wyzierających z monitora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
tlumacze ci, że moja dziewczyna ma C! naturalne, ale da sie na hiszpana. i pieknie wygladaja. a nie jakies rodzynki typu A czy B. kutasa mam normalnego, rozmiar przecietny. i nie piszcie mi tu ze jakis fantasta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typowy niewzruszony
a co, w tzipę ci nie daje, że ją musisz między cyce walić, mitomanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
kiedys na studiach mialem taka kolezanke, latali za nią jak koty z pęcherzem, a ona miala A, porazka. nie bylo nawet za co zlapac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zrozum że cycki A czy B są równie fajne. Nawet fajniejsze. A że ty jesteś fetyszystą, to nie znaczy że ja też mam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
w tzipę też się daje :) od tyłu najbardziej lubie. i ona tez uwielbia :) to jedyna naturalna pozycja! pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
rus1, a przy rozmiarze A mozna na hiszpana? bo szczerze watpie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×