Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waldi1

widać że obwisy, bo nie silikony

Polecane posty

Gość waldi1
a kto ma 20 cm? moj ma ze 13, nie mierzylem nigdy dokladnie, ale potrafie tak ostro walic od tylu, ze laska omdlewa niemalze z rozkoszy :) chociaz oczywiscie sa takie co mowia ze mam malego. ale ja sie nie obrazam. za to wy dziewczyny sie obrazacie jak nazywam wasze A czy B - rodzynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwanie małego małym to stwierdzenie, a nazywanie piersi rodzynkami już nie. Widzisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę zajadając rodzynki i są sporo mniejsze niż moje piersi:) Poza tym jak to się obrażacie? Ja nie jestem Tap Madl żeby ktoś na ulicy mógł komentować mój wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz męskie cm mnie te 20 odstrasza jeszcze czy wiotki czy gruby wolę małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
przeciez maly kutas to okreslenie bardzo pejoratywne. a rodzynek? no coz, to okreslenie faktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzynek czy pryszcz to pogardliwe określenie, a mały to określenie wielkości . Jakby powiedziała robaczek, albo frędzel to chyba inaczej by było niż mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tap Madl tylko na Twoim prywatnym wybiegu Ostry:) Waldi rozumiem, że jak laska ma rozmiar A to nie ma szans na żadną uwagę ze strony faceta? Osobowość się nie liczy jak się nie ma cycków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostry_meksykanin Pierdolę wszystko- tap madl też ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boratka Jak ktoś jest płytki to filozofem nagle nie zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
Boratka, to rzecz gustu! U mnie A i B nie maja szans, ale mowilem ze na studiach byla dziewczyna anorektyczka (taka jakie to sa teraz modne) - miala A a i tak faceci sie slinili. jednak kolega ktory ją przelecial mowil mi potem ze to bylo wielkie rozczarowanie. jak sie rozebrala to TRAGICZNIE to wygladalo. absolutny brak piersi ! rodzynki w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkoś
Każda baba potrzebuje MielMana: www.mielman.pl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anorektyczka to nie to samo co szczupła harmonijnie zbudowana kobieta. Ja przy mojej drobnej i raczej wysportowanej sylwetce z rozmiarem C wyglądałabym śmiesznie a nie atrakcyjnie. Na powodzenie nie narzekam i nago prezentuję się smakowicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako właścicielka sflaczałego C parskam śmiechem :) Świetne, świetne 🖐️🖐️ - dobór partnera na podstawie wielkości cyca i kształtu pipki ZNAKOMITY:) Brawo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Boratka Anorektyczka to nie to samo co szczupła harmonijnie zbudowana kobieta. Ja przy mojej drobnej i raczej wysportowanej sylwetce z rozmiarem C wyglądałabym śmiesznie a nie atrakcyjnie. Na powodzenie nie narzekam i nago prezentuję się smakowicie" Niewątpię, ale mogłabyś poprzeć to twierdzenie odpowiednią fotką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja selekcjonuję mężczyzn pod kątem średnicy małego palca u lewej stopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta pani od rus1 do pasa ok, ale od pasa w dół - bardzo nieapetyczna :P no ale facetem nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja też ;] Daj na maila ;p Żartuję oczywiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
tą by sie w dupe dobrze rżnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi1
Boratka, to co pokazalas w linku to typowa anorektyczka! To ma byc seksowne? ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×