Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaplanka

czy to był błąd?

Polecane posty

Jakis czas temu poznałam faceta. Czułam się z nim jak najszczęśliwsza istota na tej ziemi. Robił dla mnie spektakularne rzeczy . Wprowadzal w zdumienie i zadziwienie. Np uswietniał miejsca w które go zabierałam (łąka) fajerwerkami, wakacje które zorganizował w tajemnicy -dokąd jedziemy dowiedziałam sie na lotnisku, oświadczył się pod kolumną Zygmunta , zaskakiwał i oczarowywał mnie za każdym swoim przyjazdem (mieszkał 500km)ode mnie. Gnał jak wariat do mnie co weekend . Ja też u niego byłam . Wnętrza nowoczesne i pedantyczny porządek. Ale wyczułam tam złą energię trudną do opisania i złowieszcze sny które tam miałam zapaliły przede mną pomarańczowe światła. Kiedyś będąc u mnie korzystal z mojego laptopa . Sprawdziłam to i okazało sie ze wchodził na portale randkowe był tam zarejestrowany. Wiersze które dla mnie pisał tez tam zamieścił. Zerwałam z nim natychmiast. Teraz zastanawiam się czy to był mój błąd czy moje ocalenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksossok
A skąd my to mamy wiedzieć, do jasnej anielki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuupi.....
moglas najpierw dobrze sprawdzic kolesia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno jest sprawdzić co na odległość . Poznałam jego rodziców ale cóż mogli by mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studenteczkaa
Moim zdaniem postąpiłś bardzo dobrze! Oszukiwał Cię, po co wchodził na portale randkowe skoro byłaś dla niego niby taka wyjątkowa? Teraz masz szansę znaleźć faceta, któremu naprawdę będzie na Tobe zależeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfgfgdd
pierdolenie o szopenie. oddaleni od siebie o 500km i nie są żadną parą. nie było przecież wyznań uczuć, nie sypiają ze sobą więc ma prawo sobie szukać partnerki bliżej. po wtóre, czy portale randkowe to zabronione są? nielegalne? niemoralne? czy on obiecywał ci coś, że go od razu krytykujesz i przypisujesz jakieś durne sny i przeczucia jemu? no do diabła, przecież nie jesteście parą?! nawet się dobrze nie znacie a już zarzucasz mu to, że jest zarejestrowany na portalach randkowych. no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfgfgdd
Oszukiwał Cię, po co wchodził na portale randkowe skoro byłaś dla niego niby taka wyjątkowa? - co za płytkie myślenie... hahaha jeśli miał założone konto na portalu randkowym zanim ją poznał i zaczął się spotykać z jakąś laską mieszkającą 500km od niego, to od razu miał je kasować? nie rozumiem. a jaką ma gwarancję, że poznana dziewczyna to będzie ta? jaką ma gwarancję że się mu uda z nią stworzyć związek? -żadną. to już pewnie miał od razu kasować konta i zerwać kontakty ze wszystkimi koleżankami bo spotkał kilka razy się z panienką która w dodatku go rzuciła bo miał konta na portalach.. hahaha żenada. i dobrze że nie kasował bo by znów je musiał zakładać, żeby móc kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy ze sobą ponad rok fakt że tylko w weekendy . Prowadzi swoją firmę a ja swoją. Oświadczył mi się zrobił to przy moich dzieciach. Dlaczego miałabym mu nie wierzyć że miał szczere intencje. Na portalu randkowym wstawił wiersze który pisał do mnie. To mnie najbardziej zabolało. Straciłam w jednej chwili do niego zaufanie i zdałam sobie sprawe że to wszystko było grą tylko po co? A może mam zły tok myslenia sama juz nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz emocje nie są dobrym doradcom niestety rozmowa byłaby wskazana przed ewentualny zerwaniem a teraz hm rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPRASZAM NA TAROT GG, E-MAIL
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE STAWIAM KARTY TAROTA W KAŻDEJ SFERZE UCZUĆ BARDZO DUŻA SPRAWDZALNOŚĆ POTRZEBUJESZ PORADY? MASZ DYLEMATY ? CHCESZ WIEDZIEĆ KIEDY WYDARZY SIĘ COŚ NA CO OD DAWNA CZEKASZ? PROBLEMY UCZUCIOWE? ZAPRASZAM TAKŻE NA WRÓŻBĘ ROCZNA, OPIS KAŻDEJ SFERY UCZUĆ, ZDROWIA, FINANSÓW, WRÓŻBA ROCZNA 15ZŁ. 1 PYTANIE 2 ZŁ. KRZYŻ CELTYCKI 7ZŁ PYTANIA BEZ LIMITU W 1 WIADOMOŚCI 13ZŁ SEANS 50MIN GG 15ZŁ E-MAIL anna_anielaa65@wp.pl< br /> GG 28042901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za tarota - od 20 lat pomagam ludziom tarotem tylko sobie nie potrafię. Sobie jest najtrudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×