Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coffee.latte

CitiHandlowy-praca, staż, help!!

Polecane posty

Gość coffee.latte

Bylam dzisiaj na rozmowie z dyrektorem oddzialu w Citi na platny staz..jutro juz mam rozmowe z menadzerem- czego mozna sie spodziewac??czy to tez takie pytania jakie mniej wiecej sa na typowiej rozmowie kwalifikacyjnej czy jak?-nigdy nie mialam 2 etapu rozmowy.. Ogolnie jak tam sie pracuje??warto??staz mam platny, dobry pakiet socjalny itp..praca w oddziale dla klientow indywidualnych.. Mam jeszcze 2 oferte pracy ale w innej branzy..mam dylemat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
Help!!!!!!!!!!! Mam dwie opcje do wybrania: 1) citi handlowy platny staz 2) bgz umowa o prace-nie wiem ile sie zarabia na obsludze klienta..bladego pojecia nie mam zarowno w Citku jak i w Bgzecie.. Gdzie sa lepsze mozliwosci rozwoju, gdzie jest lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
Help!!!!!!!!!!! Mam dwie opcje do wybrania: 1) citi handlowy platny staz 2) bgz umowa o prace-nie wiem ile sie zarabia na obsludze klienta..bladego pojecia nie mam zarowno w Citku jak i w Bgzecie.. Gdzie sa lepsze mozliwosci rozwoju, gdzie jest lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazz
a staż się wlicza do emerytury?? bo jak nie to w ogóle strata czasu, lepsza praca na umowę. na starość chcesz dziadować czy żyć jak człowiek?? no chyba, że masz w planach założenie własnej firmy za jakiś czas to wybierz to, co wydaje Ci się ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffee.latte
ale staz jest na podstawie um o prace...najpierw 3 miechy okres probny a pozniej 6 normalny(staz na 9 miechow) z mozliwoscia przejscia na normalna umowe, stania sie specjalista nawet po 2 miesiacach tak jak to mialo miejsce w przypadku poprzedniego stazysty!! Obie prace podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×