Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wygladam jak wieloryb

21ty tydz ciazy i OGRRRROMNY brzuch - normalne???

Polecane posty

Gość Wygladam jak wieloryb

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Co to znaczy "ogromny"? :-) Po mnie w 21tc na pierwszy rzut oka było widac, że jestem w ciązy, a nie że mi się przytyło:-) To chyba normalne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wygladam jak wieloryb
nagle wyskoczyl taki wielki... widac ze jestem w ciazy, ale wygladam na 7dmy miesiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Indywidualna kwestia:-) Po niektórych bardzo widać już w 4-5 miesiącu, innym dopiero brzuch się zaokrągla w 6. Może masz dużo wód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w 22 tc mam do przodu 4kg a brzuch taki że wszyscy myślą że w 7tc,dodam że nigdzie indziej mi nie poszło tylko w bębenek.:)będę wyglądała jakbym piłkę połknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 5tym miesiącu musiałam już spodnie ciążowe nosić bo swoje sprzed ciąży praktycznie ledwo dopinałam pod brzuchem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
ja już w 4 miesiącu nosiłam spodnie ciążowe, w całej ciąży przytyłam 20 kg a teraz spodnie sprzed ciąży spadają mi z tyłka - dziecko ma 5 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parroveczka
Normalne, to jest bardzo roznie u roznych osob. Ja w 21 tygodniu mialam jakies 6 kilo do przodu, a brzucha nie bylo widac, no moze na golasa to tak, ja jakis tam maly widzialam, ale w ubraniu nic nie bylo widac. Te dodatkowe kilogramy to tez chyba tylko w cycki poszly, bo jakos nie widze, zebym wielce przytyla. Teraz jest tydzien 27 i juz widac, ale tez nie jest to jakis ogromny bebzol. Nie ma sie czym przejmowac, jak lekarz mowi, ze jest ok, to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e306
bez urazy ja w 7 miesiącu nie mam prawie wcale brzucha.... nie można się obżerać i to zależy też od postury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_malca
a ja do 20 tygodnia przytyłam 8 kg i brzuch tez bylo widac. W rezultacie jednak nie urosl jakis olbrzymi, wrecz przeciwnie byl bardzo zgrabny a przez cala ciaze przytylam 15 kg czyli bez tragedii:))) Pozdrawiam i nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 16 tygodniu i przytyłam 1 kg. Spodni nie dopinam, ale brzucha nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×