Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciasteczko1010101

wegeta,kostki rosolowe,magi???kupujecie?dodajecie?

Polecane posty

a ja uzywam kostek,szczerze to nie chce mi sie robic bulionow do zup,wygodniej mi zrobic kostki.moze jak bede miala dzieci to zaczne robic bez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie musisz robic zadnych bulionow, po prostu gotujesz warzywa i dodajesz przyprawy, mozna wrzucic kawalek miesa z koscia dla smaku, mozna zrobic zasmazke, dodac smietane, a przede wszystkim, to jak zupe ugotujesz na bazie z przysmazonej cebuli i czosnku, to uwierz, zadna kostka nie zastapi tego smaku. no i trzeba posolic ;) osobiscie gdybym miala gotowac zupy i marnowac je sztucznymi przyprawami, bo rzekomo bez nich nie maja smaku, nie gotowalabym zup wcale, tylko jadla te same warzywa w innych potrawach. (i tak tez z reguly robie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,no moze moze:) jestem początkującą kucharką i tak jak mowilam wygodniej mi poratowac się gotowymi rozwiązaniami ale sprobuje zrobic tak jak piszesz ! dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze :) ja jestem kuchenna minimalistka i leniwcem, wiec u mnie takie rzeczy jak lepienie pierogow, albo robienie rosolow (chociaz i te i te uwielbiam), nie przechodza, ale na szczescie sa sposoby na robienie bardzo prostych i szybkich potraw, ktore sa zdrowe i naturalne :) dla niektorych danie w 15 minut to fix knorra, a dla mnie w 15 minut mozna zrobic sto roznych dan ze swiezych (no powiedzmy czasem puszkowych lub mrozonych ;) ) skladnikow. ale nie sa to z reguly dania tadycyjnej polskiej kuchni, bo te wymagaja nakladu pracy i zlozonego pomyslunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa pokraka
Kiedyś dodawałam, teraz nie. Sztuczne przyprawy zastępuję naturalnymi, takimi ze sklepów zielarskich, w małych pudełeczkach, w nazwie mają podlasie, niestety nie pamiętam dokładnie. Są tanie, około 3-4 zł opak. Są do różnych mięs, rosołu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×