Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie se

Jak zrobić sałatkę z czerwonej kapusty?

Polecane posty

Gość takie se

Taką typową, lekko kwaśną :) Czasami w barach podają, bardzo mi smakuje i bym chciała sobie w domu zrobić (nie taka z majonezem!!) a takie ze słoika są niedobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapustę posiekać i ugotować na pół miękko z odrobiną octu( nie straci koloru) Odsączyć. Dodać cebulę i taką ciepłą przykryć żeby się zaparzyła. Jak ostygnie doprawić solą i pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLD
Ja dodaję jeszcze troche masła i cukru do smaku, żeby miała winkowaty słodko- kwasny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie z surowej - dodaje jeszcze czerwona cebule i wiorki uprazonych migdalow, a zalewam to sosem typu vinegret z octem balsamicznym lub winnym. smaki przypraw w sosie moga byc wg. upodoban :) wiem, to juz nie bedzie taka jak te w restauracjach, ale podalam, bo moze ktos sie skusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja tarkuje na oczkach
jarzynowych, dodaje doslownie odrobinke soli i cukru ale doslownie szczypte i odstawiam na kilka minut, kapusta zawsze wtedy puszcza sok, potem sprobuj czy czegos brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsadjdhha
ja dodaje przysmazony boczek i troche musu jablkowego,jest pycha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo drobno kroje,sole i odstawiam aby zmiękła.dodaje jabłko i cebule drobno pokrojona,troszkę oliwy i gotowa do obiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
poprostu kupić gotową w sklepie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie se
Taka ze sklepu ejst niedobra. Kupiłam już kilka sztuk różnych firm, a uwielbiam ją! Dzięki za przepisy, przetestuję jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×