Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powod do niepokoju????

28 tydz dziwne uplawy..

Polecane posty

Gość powod do niepokoju????

dziewczyny mam problem, nadmienie ze mieszkam w uk a jak wiadomo tu polzona prowadzi ciaze...Od kilkunastu dni mam b dziwne uplawy, sa one zupelnie bezzapachowe ale maja dziwny kolor jakby rozowawy. Polozna wie o tym podejrzewala infekcje badz grzybka ale wyszlo wszystko dobrze. a ja dalej to mam. nie wiem czym to moze byc spowodowane. Miala ktoras z was podobnie? prosze pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powod do niepokoju????
nikt nie pomoze??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula5609
Hej ja miałam tak samo tylko że ja miałam ciążę zagrożoną i brałam luteinę żeby podtrzymać. Ale kiedy rozmawiałam o tych upławach z moim lekarzem(a jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą) powiedział że takie upławy w ciąży to normalka tym bardziej po luteinie.Więc myślę że nie masz się czym przejmować.Natomiast jeżeli zauważysz krew lub te upławy się zwiększą myślę że będziesz musiała zgłosić to jeszcze raz do swojej położnej niech przyjrzy się temu bardziej.Zapytam czy nie masz może mozliwości np przyjechać do Polski i wybrać się do lekarza prywatnie? Ja tak zrobiłam ponieważ mieszkałam w Holandii ale tamtejsza opieka medyczna nie podobala mi się.Tutaj chodziłam do bardzo dorego lekarza i podtrzymał mi ciążę.Mój synek kończy w tym miesiącu pół roku i jest zdrowy i silny.Myślę że musisz przede wszystkim być dobrej mysli a będzie ok.Trzymam kciuki i życzę wszystkiego dobrego!!Pozdrawiam. Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula5609
Zapomniałam zapytać jakie badania robiłaś???I czy miałaś robione w ostatnich dniach USG bo warto byłoby zbadać ilość wód płodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powod do niepokoju????
dzieki,mialam usg ytologie itp. wsystko dobrze tez bralam luteine ale do 13tyg podjezykowo i tez ciaza zagrozona ale odpukac wszytko gra, wiesz polecialabym do Pl ale troszke sie juz boje bo zaczety 7 mies.ktos jeszcze sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×