Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uuuuuuuuuuuuulllllala

co na kolację z przyjaciółmi?HELP!!!!!

Polecane posty

Gość uuuuuuuuuuuuulllllala

Macie jakieś pomysły co przyrządzić na kolacje?Wpadają znajomi i myślałam,żeby coś na ciepło zrobić.I żeby to nie było "włoskie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina0502
Ja bym proponowała zrobić domową tortillę. To dobry pomysł na kolację ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkljkjl
O WLASNIE albo enchiladas,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikcja1992
Ja na wytworne kolacje serwuję sznyty z omastą/okrasą. Ślinka cieknie zgromadzonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuulllllala
Myślałam żeby zrobić makaron z twarogiem i cukrem...Dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuulllllala
A na deser ryż z musem jabłkowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiekkkkkkkkkkkk
co to są sznyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina0502
Makaron z twarogiem i cukrem? Nie za ubogo? Nie kojarzy mi się to z kolacją ze znajomymi tylko z obiadem w podstawówce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina0502
Poza tym na kolację makaron, a na deser ryż? Jak dla mnie te obydwie rzeczy można zaliczyć do kategorii deser, a to ma być jednak kolacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
proponuję zrobić chili con carne, dobre i łatwe w przygotowaniu plus wygodne do podawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ja bym zrobiła filety z piersi kurczaka, przyprawiła jak kto lubi, a do środka ser żółty i wędlina, potem w jajo do panierki i albo smażyć albo do piekarnika. Jest to danie o tyle dobre, że jak wystygnie też smakuje, można podać chleb z masłem do tego, sałatkę jakaś, albo grzanki, jest wiele opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina0502
tak na dobrą sprawę można zrobić milion rzeczy.. Nie rozumiem trochę ludzi, którzy chcąc gotować nie wiedzą co.. To trochę przykre mieć problem z kolacją dla znajomych.. U mnie zawsze wszystko i wszystkim smakuje i tak na marginesie nie podawałabym jednej rzeczy tylko minimum dwie, bo co człowiek to inne podniebienie.. Sukcesów życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkiuj
zrob karkowke gyros z sosem tzatziki i ryzem ;D chcesz przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuulllllala
A czemu ten makaron z twarogiem i ryż z musem to zly pomysl? Byłoby co prawda bardziej na słodko, ale mysle że smakowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkiuj
a na kolacje jabłka w ciescie z cynamonem i cukrem pudrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkiuj
nie kazdy lubi słodkie dania ja np nie cierpie knedli ryzu na słodko mies fuj fuj fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkiuj
to co pisac jak zrobic ta karkóweczke?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska-bas
przepraszam, a co w tym 'przykrego', ze szuka sie pomyslow na kolacje ze znajomymi? :O czasami trzeba poszukac jakichs inspiracji. tez potrafie gotowac fajne rzeczy, ale czasami mam ochote na cos nowego, a akurat brakuje mi pomyslow, w necie jest tego duzo...za duzo, zeby przegladac kazdy przepis i wybierac. czasem potrzebne jest jakies slowo-klucz, ktore ukierunkuje jakos te poszukiwania... na cieplo to faktycznie chili con carne jest swietne. albo moze moussaka? i jedno i drugie jest sycace, rozgrzewajace i dobrze sie nadaje jako 'podklad' pod cos mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina0502
Skoro już masz własny pomysł na kolację to myślę, że pomoc już nie jest potrzebna, jak się tak uparłaś tak tego makaronu i ryżu na słodko.. :) Jakbyś chciała to bez problemu mogę Ci podać swój przepis na tortillę, sos czosnkowy, co tylko chcesz.. Zresztą w internecie jest mnóstwo przepisów, więc na pewno coś uda Ci się znaleźć jakiś sprawdzony przepis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron z cukrem
wymiata, ale się uśmiałam :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez potrafie gotowac fajne rzeczy, ale czasami mam ochote na cos nowego" no i wymyśliłaś makaron z twarogiem i cukrem, brawo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesny dzban
jak dla mnie ten makaron i ryz na słodko to zły pomysł bo po pierwsze oba dania są niezbyt dobre (szczególnie ten makaron) i szczerze to osobiście nie znam nikogo kto by taki makaron jadał poza tym te dania kojarzą się z jakąś tanią stołówką w przedszkolu i z potrawami dla biedoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska-bas
takasuka - potrafisz czytac ze zrozumieniem i_przede wszystkim_ odrozniac jeden nick od drugiego? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaron z cukrem
błagam, skończcie z tym makaronem bo umrę ze smiechu. Wyobraziłam sobie jak podaję takie cudo znajomym, ha ha ha ha :-)))) nie mogę ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina0502
lesny dzban - wcześniej właśnie napisałam, że ten makaron z cukrem kojarzy mi się, przypomina mi czasy podstawówki i tamtejszych piątkowych bezmięsnych obiadów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljlit
a może jakąś zapiekanke, na przykład z makaronu, mięsa mielonego i sera, no i sosu bolońskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljlit
acha miało nie być włoskie :)) To może zapiekankę z ziemniakami, pełno przepisów w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×