Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martaaa2601

wypadaja mim wlosy

Polecane posty

hej dziewczyny,pigulki biore od miesiecy-wlasnie je koncze ,jeszcze tylko 8 pigulek,Zauwazylam,ze wlosy zaczely mi wypadac w drugim miesiacu stosowania antykoncepcji,stracilam polowe wlosow-mialam geste a w tej chwili sa cienki i wypada ich ok 150 dziennie,A jeszcze co moge o tym wspomniec to to ze w polowie brania tych pigulek czuje napiecie glowy prez ok 2 dni,straszne uczucie-tak jakby wlosy mialy zaraz spasc z glowy,Zaczelam stosowac szampon ze skrzypu polnego i zazywac skrzyp w tabletkach,Mam nadzieje,ze wloski mi sie zregeneruja po odstawieniu antykoncepcji a nie wypadna jeszcze bardziej,bo takie posty tez juz czytalam,Boje sie odstawic pigulki od tak w polowie brania,Mialyscie tez cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzfnjgjfwwcscsfdfdfdfd
na cipce tez ci wypadna nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często tak jest że od antykoncepcji hormonalnej wypadaja włosy,poradź sie lekarza co robic w takiej sytuacji.Mi strasznie zaczeły wypadac po odstawieniu tabletek a brałam je 2,5roku,w czasie brania włosy też mi sie przeżadziły na początku ale później ten proces się zachamował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemw uk ,u lekarza juz bylam,najpierw do dermatologa polskiego pojechalam do Londynu,Lekarz powiedzial,zebym poszla badania sobie porobic krwi na wlosy,badania wyszly ok a lekarz w przychodni stwierdzil ,ze od pigulek wlosy powinny sie wzmocnic a nie wypadac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiczka maliczka
kup sobie kompleksowe witaminy, ja mialam dokladnie tak samo, kupilam opakowanie (90 tabletek) Zdrovit max (ale w sumie nei ma znaczenia, moze byc Centrum czy Vigor etc., ja kupilam tamte bo byly w promocji :) ) i po 3 tygodniach totalnie przestal mi wypadac a wypadaly mi doslownie garsciami- tez biore pigulki i od momentu brania zaczely wypadac. Duzo witamin i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wszystkiego próbować ,może np witam. centrum ci pomogą ,spróbuj bo witaminy na pewno nie zaszkodzą.Zależy jaka jest przyczyna ,czy to rzeczywiście od tabletek antykoncepcyjnych a może inna przyczyna jest a z tabsami antykon.to zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać że jest taki szampon dermena czy coś takiego ,w aptece się kupuje.Wzmacnia włosy i zapobiega wypadaniu no ale na efekt trzeba troszkę poczekać,ale to normalne że nic od razu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wypadały po tabletkach Novynette, jak przestałam zazywac to nie przestały gdybym wiedziała że to takie gówno to bym tego kijem nie tkneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam lykac szkrzyp polny w tabletkach i uzywac szamponu ze skrzypu do wlosow wypadajacych,narazie poprawy nie widze,wlosy sa cienkie i nadal wypadaja,zobaczymy czy cos sie zmini za 7 dni jak skoncze te pigulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaaa2601 jak nie chcesz byc łysa to porzuc tabletki anty raz na zawsze. nie wiem jakie tabletki zazywasz ale wiekszość ma w swoim składzie etylenoestradiol lub jego pochodne -sus. te moga powodowac wypadanie włosów. z tabletek na wzmocnienie wlosów najlepszy skład ma Vitapil-skuteczniejszy niz skrzypowita moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estradiol to czasem nie estrogen?od estrogenów z włosami czy skórą powinno byc lepiej,jak to jest z tym???co do szamponu,nie wiem jaki i za ile ty masz ten ze skrzypu ale ten dermena o którym ci pisałam jest to szmpon leczniczy kupuje sie tylko w aptece,polecają go dermatolodzy,nie jest tani ok 30zł lub więcej,stosuje się go najlepiej co dzien lub co drugi dzien ,no ale witaminy pij ,nie zaszkodzą.I tak jak przedmówczyni radzi jesli tabletki antykoncepcyjne szkodzą to je odłóż .Ja brałam harmonet i po nich mi nie wypadały ale też gęstrze się nie robiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed zazywaniem pigulek uzywalam Alpecin na wypadajace wlosy szampon ,poniewaz wloski lecialy a to dlatego ze nie mialam okresu,okres dostawalam tylko kiedy wywolalam go luteina a jeszcze 2lata wczesniej zanikl mi ogolnie na 4 miesiace ,tylko nie wiem z jakiej przyczyny bo sam lekarz nie umie okreslic,Albo to bylo odstwianie tabletek w polowie ich brania albo zbyt intensywne cwiczenia-zaczelam sie odchudzac i chodzic na silownie,Okres zanikl i musialam sie leczyc hormonami tzw femoston mitte,Pomoglo,bo odzyskalam sluzowki ktore produkuja komorke jajowa jak to lekarz mi powiedzial,pozniej tylko luteina mi wystarczala zeby miec okres,Wiec wtedy wloski tez lecialy ale w niewielkim stopniu ,wiec mylam wloski alpecinem i pomoglo,Jednak zdecydowalam sie na pigulki bo slyszalam ,ze po nich wlosy i skora sie poprawiaja i oczywiscie okres bedzie regularny,No to sobie tak pomoglam ,ze stracilam pol glowy wlosow.Mam nadzieje,ze po odstawieniu okres mi sie wyreguluje i wloski przestana wypadac,Przypomne ze biore MERCILON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×