Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PODROZNICZKAAA

sportowa kurtka zimowa- GDZIE TANIO KUPIC ??

Polecane posty

Gość PODROZNICZKAAA

gdzie moge kupic zimową sportową kurtkę z kapturem do 270zł ? Zima lada moment do nas zawita, a tymbardziej potrzebna mi jest bo wybieram sie w góry. Ktoś może poleciec jakis sklep na terenie slaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip_z
Hm, ja bym mógł polecić stronę www.gdzieobejrze.pl . Rozbudowuje się ten serwis od pewnego czasu, coraz więcej sklepów się zgłosiło, także można już powoli praktycznie każdy produkt znaleźć. Łatwo dzięki tej stronie dotrzeć do magazynów czy sklepów stacjonarnych gdzie można sobie obejrzeć rzecz przed kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szklany
Polecam sklep z odzieżą sportową http://sarafis.club/. Sam kupiłem tam kurtke i jestem bardzo zadowolony. bardzo dobra jakość i przystępna cena oraz szybka realizacja mojego zamówienia. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna kurtka sportowa 4f.com.pl/t4l16-kum200_kurtka_miejska_meska_kum200_-_czarny,862,89010.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraenka234
Ja polecam zobaczyć na http://odkupuj.pl a może coś ciekawego w dobrej cenie wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabbka
Też zamawiałam swoja w sklepie goodlookin. Jest tam duzy wybór kurtek i męskich i damskich, zresztą nie tylko kurtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaa
No właśnie ja tam kupowałam i dla siebie i dla męża:) Oboje jesteśmy zadowoleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnkaak
W goodlookin teraz przeceny dość spore, warto odwiedzić ich sklep;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aannnkaak
W goodlookin teraz przeceny dość spore, warto odwiedzić ich sklep;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz są przeceny w 4 F i w Martes Sport, można się tanio obkupić w sportowe, zimowe ciuchy. Tylko osoby które się mieszczą w standardowych rozmiarach. Rzadko jest coś powyżej L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z goodlook kupowałam kurtkę i jestem zadowolona, ciepła i po praniu nie skluczyła się. Jeżeli chodzi o kurtki z 4f to niestety jakość w ostatnim roku spadła wraz z ceną oczywiście. Pamiętam kiedyś kupowałam kurtę za 400 zł i noszę do dziś, a kupując w zeszłą wiosnę niestety po miesiącu poszła na reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggatta88
Z goodlookin mam dwie kurtki. Obie świetne, wygodne i co najważniejsze ciepłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak ktoś wcześniej pisał też kupowałam kurtkę w takeshopie i wszystko super. Jedyny minus to czas oczekiwania bo trzeba sie liczyc, ze bedzie szlo jakies 2 tygodnie, ale dostawa gratis no i jeszcze mamy czas do zimy :D Kupowałam kurtke z pierwszej pozycji czyli taka na pol sportowa pol elegancka https://take.shop/pl/kurtki-casual-7406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya
Ja sobie bardzo fajną znalazłam na netmoda. Wygodnie się nosi, ciepła i w modnym fasonie. Pasuje mi do wielu stylizacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×