Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja niestety tak

Czy sprzątacie w niedzielę?

Polecane posty

Gość ja niestety tak

cały tydzień staram się robić wszystko na bieżąco ale w niedzielę i tak zawsze się coś znajdzie- a to prasowanie a to sprzatanie albo jeszcze inne domowe sprawy. mam 3 letnie dziecko- wszędzie jej pełno, wszystko rozrzuca, przekłada itp. jak nie zrobię w niedzielę to w tygodniu muszę do późna robić. czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd123
Ja nie mam dzieci, a i tak w niedziele sprzątam:-) bo lubię mieć czyste mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrzjerr
a co za różnica? niedziela, poniedziałęk, środa? czasami tylko w niedziele mam czas na sprzątanie? top chyba nie grzech odkurzyc mieszkanie czy włączyc pralke?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja robię pranie w niedzielę, czasami sprzatam niestety jest mało czasu bo praca dziecko i trzeba też poświęcać wolny dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sprzątam tak po łebkach bo wszyscy sa w domu i nie chce mi się wolę sprzatać jak jestem sama w tygodniu a w wigilię sprzatacie robicie pranie? odkurzacie? bo my z rana tak a słyszałam że w wigilię się nic nie sprząta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczkiwiejskiecie
maszerujcie jak wam zagraja tumanice :;) hahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrzjerr
TAAK, czasem sprzatam tez w Wigilie z tego co wiem Wigilia to niejst świeto :D:D:D:D wiec nie rozumiem czemu miałabym nie sprzatac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie trzeba sprzątać
sprzątam codziennie, też mam dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sprzatm w niedziele tak jak codziennie bo mimo , ze w sobote wysprzatam na glanc wszystko to i tak wieczorem maz z synem zdarza balagan zrobic. Ale dzis akurat nie sprzatam bo mi sie nie chce. Pranie tez dzis nastawilam bo widzialm prognoze dla Nowego Sacza na jutro i ma padac, wiec nie mialabym tego gdzie wysuszyc. Mam wyrzuty sumienia bo w niedziele prania sie nie powienno robic. W wigilie jak najbardziej sprztamy i robimy pranie. A czemu nie?Przeciez to dzien roboczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak zawsze mi wypada
zawsze mi wypada odkurzanie w niedzielę, np. zaraz muszę wyciągnąć odkurzacz, bo koty latają, ze hej. A pranie i prasowanie to u mnie rytualne zajęcia niedzielne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle sprzątanie mam w sobotę, w niedzielę zakupy i obiadki, ale pralke czy jakieś dokończenie sprzątania tez sie w niedzielę zdarza nie tak rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×