Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kristal Karington

szukam towarzystwa na Heineken Opener 2011

Polecane posty

jak w temacie. nie mam z kim jechac na Openera i podejrzewam że to się nie zmieni do czasu festiwalu. Jeżeli ktoś nie wie co ze sobą zrobic 30.06.2011 - 03.07.2011 to może uda nam się dogadac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peweksx24
skąd jesteś bo ja szukam dziuni na imprezke ? i ile masz latek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peweksx24
se chyba jajca robisz ? pewnie słaba dziunia z ciebie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peweksx24
spoko Dziunia ja jestem z gdańska to cie moge przenocować co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weareonethe blame
jestes dziewczyna czy chlopak i jaki wiek i kto zagra na openerze? jakiej sluchasz muzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ą ę wrażliwa panienka
A skąd jesteś? Byłam już na Openerze i w przyszłym roku chętnie wybiorę się kolejny raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chetna,ale na razie nie wiadomo kto zagra. Ale jak bd jacys dobrzy artysci to czemu nie. Ja tez bym chciala pojechac ale tez nie bd miala z kim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 lat Łódź nie wiem kto zagra, ale tam jest fajnie niezależnie od tego kto gra słucham muzy dokładnie takiej jak na Heinekenie, ok 80% wykonawców trafia w mój gust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może pojadę jak będę miał pracę i czas ;) i będzie dobra muzyka a nie jakiś pop ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weareonethe blame
w tym roku chyba była jakaś lipa , ale rok temu z tego co wiem był Crystal Castles , Kings of leon.... żałowałam, że nie pojechałam... ja mam tylko 20 lat... rodzice pewnie mnie nie puszczą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peweksx24
28 lat to za stara dziunia jesteś dla mnie choć i tak moge cie przenocować co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem, ze 2 lata temu byli tacy zajebisci wykonawcy, ze poprostu az zal bylo nie pojechac, no ale coz, jak nie bylo z kim bo moi znajomi sluchaja innej muzy to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peweks, jeszcze tu jestes? a kysz :P ja ostatnio byłam w 2007 a później się nie skladało jakoś. Ale w przyszłym roku postanowiłam nie odpuścic. najlepiej żeby znalazł się ktoś z łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy tez mi chodzilo o poprzedni rok, Arctic Monkeys, Basement Jaxx, Lily Allen, Placebo, Moby, Kings of Leon...w tym troche slabo bylo, ale byla Ellie Goulding:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bd tu zagladac:P I tak trzeba poczekac jacy bd wykonawcy, bo jak slabi to sie nie oplaca jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hayley90- w tymroku nie było Ellie Goulding, odwołała swój przyjazd pare dni przed openerem. Może w tym roku przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weareonethe blame
oo placebo jeszcze ;) ja słucham alternatywy techno indie rock trance.... wolałabym na love parade ale mama mnie nie puszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym właśnie problem ,że nie mogę się odszyfrować. Ale możesz mnie brać na takie impry w ciemno jestem dusza facio. No i jeszcze jedno jak się rozszyfruje przed tobą po imprezie znikam z forum.:D:classic_cool: wchodzisz w ten koncert czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no nie byłbyś już zaszyfrowany :), ale spoko ja nie mam zamiaru opowiadac o tym jak było tutaj na forum bo pewnie też musiałabym zniknąc. a jesteś z Łodzi? no ja jadę na 99%. jak nie znajdę nikogo do towarzystwa to sama się wybiorę a co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem z Łodzi ale to mi w niczym nie przeszkadza, mnie staremu podróżnikowi spotkać się z tobą gdzieś po drodze na ten bal przebierańców i spędzić miło czas w twoim i innym towarzystwie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasuje mi to :) ja mówię całkiem serio, tylko przed imprezą należałoby się spotkac i poznac bo tak od razu to dośc ryzykowne i możemy się ze sobą tylko męczyc. termin imprezy jeszcze dosc daleki, ale będę odgrzewac temat:) super byłoby nakręcic imprezę :) może jeszcze ktoś się przyłączy ale uwaga drewniakom wstęp wzbroniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×