Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lili-enka

jakiej firmy polecacie żele do stylizacji paznokci?

Polecane posty

Gość lili-enka

Od niedawna zajmuję się stylizacją paznokci (pół roku) Chciałabym się dowiedzieć czy może znacie jakieś lepsze firmy z żelami do paznokci. Obecnie mam żele No Name, Perfect i Basic z SILCARE ale może są jakieś lepsze... Na internecie wiadomo że można znaleźć tego pełno ale wiadomo też że każda firma promuje jak najlepiej swoje produkty... Proszę Was drogie panie o porady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosek123
ja polecam sklep internetowy www.hotnail.pl mają produkty firmy Silcare, które są bardzo dobre jakościowo. A w tym sklepie mają naprawdę niskie ceny i szybką realizację zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesss
polecam żel star nail, a z allegrowych żel naila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzol//
ja też polecam żel star nails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minez
Hmm nie znam się na tym zbyt bardzo, ale wiem, że moja koleżanka korzysta z odryjfirme.pl podczas wyszukiwania różnych produktów - jest kosmetyczką. Może tam się uda znaleźć jakieś ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakłażann
moje klientki odchodzą już od sztucznych panozkci, co raz czesciej zmywają hybrydę czy inne pazury i mowia, że czas na tradycyjny mani z tradycyjną Sally Hansen :) dla mnie to lepiej, bo czesciej przychodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym radziła zerknąć tutaj, skoro zajmujesz się tym profesjonalnie http://www.kontact.pl/pl/c/Paznokcie/978 - mają mega wybór jeśli chodzi o tego typu sprawy związane ze stylizacja paznokci. sama często tu zamawiam do swojego salonu więc sprawdzeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sister of the dark
Ja się zaopatruję w internecie, bo mi wygodniej. Głównie na sevonia.pl. Jak zamawiam żele to od razu lakiery hybrydowe, top coat, odżywki i tak dalej. Trochę mi tego idzie, bo biznes się kręci:) Sama musisz zobaczyć na czym najlepiej Ci sie pracuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscianek
New nails. W sumie to bardzo tanie, a porządne produkty - szczególnie lakiery, odżywka, oliwka i zmywacz. A u mnie przygoda z tymi produktami zaczęła się od szkolenia na którym właśnie ich używano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karszanke
Na new nails kupuję od 2 lat odżywkę - świetna jest. To że tania mnie nie interesuje, po prostu to jest pierwszy kosmetyk dzięki któremu faktycznie odmieniłam sobie mocno paznokcie i tak ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Jeśli chodzi o żele i w ogóle o produkty do stylizacji paznokci to z pełną odpowiedzialnością może produkty Indigo Nails polecić. Sama korzystam z nich od dłuższego czasu i nigdy nie miałam z nimi problemów. Trwałe, w dobrej cenie i mnie nie uczulają. Akurat Indigo ma fajną promocję na swoje produkty https://www.indigo-nails.com/pl,promocja-2-plus-1.html więc rzuć okiem - może akurat będziesz chciała skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda355
A tutaj http://www.neonail.pl/katalog/zele-uv/ już zaglądaliście? Uważam, że warto. Jest tam bowiem ogromny wybór żeli uv. Są trwałe, niedrogie i naprawdę świetnie się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fluksikk
Ja polecam Makear - moim zdaniem najlepsze, najlepiej samemu spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112
Moimi faworytami są żele marki Makear, świetnie się z nimi pracuje, mają gęstą konsystencję i bardzo dobrą przyczepność, aplikacja to czysta przyjemność !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fluksikk
Dokładnie z tych samych powodów wybieram produkty z Makear:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
rzeczywiście, makear ma bardzo wysokiej jakości żele,są bardzo popularne teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinna9888
Gdzie kupujecie te lakiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzez stronę makear masz szybką wysyłkę, mają też sklepy stacjonarne w niektórych miastach, pytaj tez w sklepach, które sprzedają wszystko, co potrzebne do hybrydy, ale nie pod konkretną marką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zawsze zamawiam produkty Makear na ich stronie internetowej, jest bardzo przejrzysta i większość kolorów jest dostępna. Plusem jest tez szybka dostawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karrollla88
Makear zaczęłam używać od niedawna i musze Wam dziewczyny podziękować bo faktycznie są świetne i klientki bardzo zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooomciaxx
Mam z Makear dwa jak na razie ale już wiem że na pewno zamówię więcej! Jakość a cena super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie polecam te twarde żele budujące. Faktycznie mozna na nich pracować długo oraz nie splywają na skórki. Problemem jednak w ich przypadku jest to, ze się nie poziomuja i tak naprawde dośc trudno jest zbudować ładnego paznokcia. W dodatku jest tutaj sporo piłowania. Polecam żele gęste ale jednoczesnie posiadające możliwośc poziomowania sie. Dobrze jest rownież kupić zel kamuflaż. Dzieki temu nie trzeba często stosowac na taki żel hybrydy czy żelu nawierzchniowego.  W dobrej cenie są żele ibd https://darmarsklep.pl/zele/ibd-hard-gel-led-uv-zel-budujacy-pink-14g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym sposobem na samodzielne przedłużenie paznokci jest niezawodny flexi żel. Do tego w zestawie mamy dwa lakiery pro bond i bazę, które powodują, że paznokcie trzymają się o wiele lepiej i dłużej. Do żelu dostajemy jeszcze zestaw płytek do przedłużania w różnych rozmiarach ( nie ma żadnego problemu z dobraniem go do naszej płytki bo jest ich tam sporo) i na te płytki nakłada się niewielką ilość produktu, do lampy, potem płytkę odrywamy i mamy idealnie gładki paznokieć. Moja mama zajmuje się paznokciami i naprawdę już od dawna bardzo chwali sobie ten produkt i tylko tak przedłuża. Fajne jest też to, że produkt jest wydajny, te płytki są wielokrotnego użytku i pracuje się na tym zestawie trzy razy szybciej, niż na zwykłym żelu.

Aktualnie w dobrej cenie mozna dostać na cocolita https://www.cocolita.pl/zele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×