Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

o.n.a523

moje zmartwienie

Polecane posty

mam 21lata po slubie dwa miesiace moj maz 25bprzed slubem bylismy ze soba 4lata. Ja z nim mialam swoj pierwszy raz a on ze mna i teraz sie martwie ze on bedzie kiedys chcial sprobowac z inna bo w koncu to ciekawosc nie powiem ze mnie tez ciekawi ale go kocham i on mi powtarza ze mnie tez bardzo ale czasem jest tak ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla. Moze mial ktos taka sytuacje? nie wiem co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście istnieje coś takiego jak trójkąciki ;p po drugie z inna zawsze będzie lepiej z samego faktu że to inna i o tym powinniście wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróć na temat 'pomysł na igraszki' i zobacz co trzeba zrobić, żeby mu nigdy zdrada przez mysl nie przeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale ja właśnie takie rzeczy tez robię:) mimo to i tak się martwię. i moj maz nigdy nie powiedzial mi ze jest mu zle podczas seksu i ogolnie mowi mi ze just mu dobrze ze mna. Ale w zyciu roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuwu
to wyglada raczej tak, ze to ty masz ochote sprobowac czego innego, a ze sama tak myslisz, to myslisz, ze on tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mowie ze tez nie mam ochoty sprobowac ale nie zrobila bym tego zabarzdo mi zalezy na nas. I jest mi barzdo dobrze z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar
predzej czy pozniej zrobisz to..Skoro myslisz o tym i jestes ciekawa to obciagniesz komus albo sie oddasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×