Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edyciak

powiększony węzeł chłonny w pachwinie

Polecane posty

Czy ktoś miał coś podobnego? Jest nieco większy niż zdrowy i jaj sie dotknie to boli. Co to może oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie wezlow chlonnych
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy może to mieć jakieś groźne skutki w przypadku nadżerki? Bo ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkaa
Powiększone węzły chłonne są zawsze potencjalnym dużym zagrożeniem dla organizmu i zawsze powinien obejrzeć je lekarz. Dobrze radzę, nie zwlekaj z wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzielne jesteście dziewczynki
już jej nie strasz rakiem! ziarnica złośliwa objawia się powiększonymi węzłami chłonnymi na szyi (głównie nadobojczykowe), potami nocnymi, gorączką, bólem węzłów po spożyciu nawet najmniejszej ilości % i uciążliwym świądem skóry. sam 1 węzeł nie musi być żadną patologią, węzły często się powiększają przy infekcjach. niemniej lekarz powinien to zobaczyć. zrób sobie morfologię z rozmazem OB i CRP ( koszt wszystkiego ok.50zł, załatwisz wszystko w pierwszym lepszym laboratorium w 1 dzień)i z tymi wynikami idź do lekarza pierwszego kontaktu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tą ziarnicą to nie tak
nigdy nie ma reguły mam znajomą,która chorowała na to dziadostwo.Pierwszy objaw to powiększone węzły w pachwinach,ale tak ją bolało,że nawet bielizny tam nie mogła założyć. Nie ma co straszyć,poprostu idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dzielne jesteście dziewczynki ---> ja tylko mówię że zmiany węzłów chłonnych to nie jest cos co powinno sie bagatelizowac. Kazdy wie, że węzły mogą się powiększać chociażby przy zwykłej grypie. Co do chłoniaka ziarnicy - nie musisz mnie pouczac na ten temat bo znam ta chorobe z autopsji i akurat jest tak sprytna, że cięzko ja wykryć, gdyz własnie często nie ma jednoznacznych objawów. Potrafi nie dawać żądnych objawów, przez długi czas, albo pojedyńcze takie jak chociażby powioększone węzły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×