Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karzmul

Szukam samotnej dziewczyny w wieku od 15-25 gotową na długie wstrzymywanie sików

Polecane posty

Cześć! Dalej preferuje samotne dziewczyny z Podkarpacia, ale już nie koniecznie więc może być z innej części Polski. Głównie interesuje mnie stały kontakt mailowy. Dziewczyna powinna lubić trzymać swoje siki w pęcherzu przez długi czas, albo przynajmniej żeby jej to nie przeszkadzało. Zamierzam mailować na różne tematy, nie tylko na temat trzymania sików i sikania. Najpierw liczę na stałą znajomość internetową, później w miarę możliwości na kontakt w realu. Jestem studentem biologi w Rzeszowie. Mam szerokie zainteresowania: motoryzacja, zoologia, filmy, książki, gry komputerowe, podróże. Lubię robić to co mnie interesuje plus jestem gotowy zgłębiać zainteresowania partnerki. Nie lubię; kiedy ktoś decyduje za mnie co jest dla mnie dobre, zbytniego obsesyjnego wręcz dbania o zdrowie i zdrowy tryb życia, nadmiernej otyłości u kobiet, socjalizmu jak i fanatyzmu religijnego jakiejkolwiek religii. Mam poglądy liberalne społeczne jak i gospodarcze. Zbliżone są do poglądów pana Janusza Korwin-Mikkego. Liczę na stały kontakt mailowy, a w końcu na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komfort
hhahahahahahahah....jak wiele odpowiedzi.....nie mogłeś tego ujac w prosty sposób?....idioto...wykształciuch.....niewykształcony...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarjolka 746
a kupę moge trzymać??ja mogę nawet 3 dni trzymać to pomajlujemy.A ty cos trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek dla amatorek
A czy Ty wiesz, że wstrzymywanie moczu jest robienie krzywdy układowi moczowo-płciowemu i trzeb się później leczyć długie lata. Nie proponuj komuś, co Tobie nie miłe. Szanuj czyjeś zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem że szukam dziewczyny która to lubi lub której to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jul74
A można ci przesłać długo wstrzymywany mocz pocztą w puszce? I ile płacisz za litr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymarzona wstrzymywaczka
Dziewczyna z twojej opowieści to wypisz wymaluj ja! Ale ja też lubię jak facet coś wstrzymuje..a mianowicie oddech..jeżeli przez godzinę wstrzymasz oddech to napiszę do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat to przecież na poważnie napisałem. Co w tym jest takiego do nabijania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstrzymywaczka
A możesz napisać dlaczego długie wstrzymywanie sikania jest dla ciebie takie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstrzymywaczka
A możesz napisać dlaczego długie wstrzymywanie sikania jest dla ciebie takie wazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez na piss
Szukam samotnej GOTOWEJ studiujesz, a podstawowej skladni nie opanowales? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musicie dziewczyny zaraz uwielbiać trzymać siki, ale preferowałbym dziewczynę która jest w stanie dać się namówić na takie zabawy, albo chociaż dać się namówić na sikanie przy mnie, a wstrzymywanie jakoś samo przyjdzie. :) Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zochamarocha
ty jesteś nudny jak długo trzymane flaki w garnku i jakiś pierdolnięty na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieco starszy
Dziewczyny, dajcie chlopakowi spokoj! Jak wam nudny to nie czytalcie jego wpisow a jak wam obrzydliwy to spadajcie z forum i idzcie do kosciola. Karzmul, zycze powodzenia, mam nadzieje, ze znajdziesz fajna donne, ktora podzieli Twoje upodobania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabu149
nudny bo na forum szukasz zamiast w realu typowy bajkopisarz , ja uprawiam pissing jako forme seksu taka sama jak dominacja anal lizanie pupy i reszte swintuszenia i mam zwykla normalna narzeczona co wzbraniala sie przed kazdym tym co wymienialem ale jak sprobowala to polubila tak samo jak ja a z tymi mlodymi cipami to chetnie bym cie spotkal mimo ze sam jestem zboczuchem to sa pewne granice dzieci sie nie rusza ku.a jak moe kogos 15 latnia lolita podniecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabu149
wybaczie literowke baterie slabe w klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam mam 19 to tylko 4 lata różnicy. Nie mam dziewczyny to nie mam kogo do tego przekonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×