Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ania005

Morski mikroklimat w domu dla dziecka z alergią i astmą

Polecane posty

Gość Ania005

Witajcie Jestem mamą dwuletniej dziewczynki uczulonej na różnowakie pyłki, z astmą oraz AZS. Tego lata choroba miała bardzo ciężki przebieg. Skóra była przesuszona, złuszczona, poraniona przez drapanie i popękana. Do tego dochodził ciągły katar i problemy z oddychaniem. Zastanawiałam się nad wyjazdem nad morze, co jak wiadomo jest zalecane przy takich dolegliwościach ze względu na niskie stężenie pyłków i zbawienny morski klimat. Niestety finanse mi na to nie pozwoliły, zaczełam szukać jakichś środków zastępczych, gdyż ani leki i maście nie dawały oczekiwanych rezultatów. W internecie znalazłam substytut, który powoduje wytworzenie mikroklimatu morskiego w domu. Zabłocka Mgielka Solankowa 'sila serca' http://www.teraz-zdrowie.pl/zdrowy-klimat-z-mgielka-solankowa-sila-serca/ Zaczęłam początkowo spryskiwać nią mieszkanie, teraz już wlewam ją do nawilżaczy. Muszę przyznać, że faktycznie to pomaga, czuć w powietrzu delikatny zapach soli, ale przede wszystkim widzę po mojej malej skuteczność tego środka. W nocy już nie świszczy, katar zniknąl, generalnie samopoczucie się poprawiło, nie jest już taka rozdrażniona. Piszę to by podzielić się mą wiedzą, by pomóc innym rodzicom, którzy zmagają się z podobnymi problemami jak również dowiedzieć sie jak Wy sobie radzicie i co stosujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×