Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krowa niebiańska

SYLWESTER NAD MORZEM

Polecane posty

Gość noo ja juz widziałam zimowy
Bałtyk :) duże wrażenie .A na sylwka tez jedziemy nad morze .My mamy dosć blisko więc to nie problem .Ale mamy kwatere prywatną ,bez żadnego szału,nie mamy kasy na imprezy a po drugie wolimy jednak sami nacieszyć sie sobą :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie moge sie doczekac
wyjeżdzamy nad morze i kwatery mamy nie drogie 45 od osoby pokój z łazienką ogrzewany ...dostep do kuchni .Juz tam bylismy . ::d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylamm ostatnio nad morzem
w zimie na sopockim molo jest pieknie :) ale piekielnie zimno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pięknie ...cudoooooooo
byiśmy tam 2 lata temu ,tez było cudownie ale nie było az tyle świateł!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja taz z chłopakiem juz
3 raz bedziemy nad morzem i powiem ,ze fajna odmiana ....:) czesto jeżdziliśmy do Zakopanego ,Wrocławia lub krakowa ... A teraz mamy kwatere nad morzem na parterze restauracja dla gości impreza również .Tłoku nie ma -północ witamy nad morzem -gospodarze organizują wieeelkie ognisko na plaży z pochodniami .Fajnie . Widac piękną gre świateł i kolorów odbijających sie w bałtyku.🖐️ W czwartek wyjeżdzamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze mielismy jechac
własnie nad morze we czwórke ale mój luby złamał gire :I szlag by ... Znajomi namawiają go zeby mimo to jechał ale ja sama nie wiem ... na plaze nie polezie bo jak ...o matkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj se spokój ze szkołą rodzen
w domu na kanapie z bobasem ale nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadieSmith
A nie chciałybyście powalczyć o możliwość spędzenie sylwestra za 100 tysięcy złotych? Tkai konkurs organizuej Credit Agrtcole, zasady są tutaj: http://sylwester-marzen.pl/ - w sumie są bardzo proste, wystarczy mieć konto, zebrać paczkę znajomych i zbierać punkty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny pomysł z tym morzem, na pewno nie będzie to tak oblegane miejsce. Ja rok temu byłam w Karwi dokładniej w http://www.fajneapartamenty.com/. Blisko do morza, bardzo fajne i rodzinne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra37
W tym roku warto spędzić Sylwestra w Jastrzębiej Górze, ponieważ Primavera przygotowała naprawdę coś specjalnego! Sylwester w stylu lat 20tych! Tutaj http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/sylwester-2015-nad-morzem/ można dowiedzieć się więcej o ofercie. W skrócie tylko powiem, że wykwalifikowani animatorzy zajmują się tam dziećmi na osobnej imprezie :) Nie trzeba więc się martwić o opiekę. Zabawa połączona z wypoczynkiem i relaksem. Dla mnie niezła opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę w górach i co roku jezdze do tego pensjonatu www.obidza438.pl :) jest swietnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam wybierać Polskę czy zagranicę to wolę to drugie. Teraz w Barcelonie piękne imprezy się szykują . Już kupiła bilety na https://www.fru.pl/tanie-loty/WizzAir-W6/ z wizzair mieli fajną ofertę. Czekam tylko na ten moment północy kiedy fajerwerki rozbłysną na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga8383
Ja uwielbiam morze zimą. I spędzenie Sylwestra nad morzem wcale nie jest głupim pomysłem. Tym bardziej, że można skorzystać z dobrej oferty sylwestrowej np. w Hotelu Cassubia na Helu http://www.hotelewam.pl/promocja/noc-sylwestrowa-z-cassubia , a do tego wybrać się w Nowy Rok na spacer plażą o wschodzie słońca. Dla mnie pomysł rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My każdego roku spędzaliśmy sylwestra we dwoje. W tym postanowiliśmy sie zabawić ze znajomymi. Idziemy do www.eurohotel.swarzedz.pl/ a że to wypada dłuższy weekend od razu zostaniemy do niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marines555
A to i ja się pochwalę, że w tym roku też mam zamiar spędzić sylwestra właśnie nad morzem :) Primavera organizuj***ardzo fajny bal: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/kubanski-sylwester-nad-morzem/ Muzyka i stroje Kubańskie, do tego można wybrać się całą rodziną bo dla dzieciaków też będą bale, atrakcje a nawet opieka :) Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zostajemy w Warszawie, ale idziemy na bal do Rozdroża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lexiaT
a ja z mężem zdecydowałam się na zarezerwowanie apartamentu na bookaparcie w Zakopanem, imprezę też już mamy załatwioną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwester nad polskim morzem to mega opcja! Sprawdziliśmy to z moim narzeczonym na własnej skórze w tym roku! W październiku wykupiliśmy sobie pakiet dla dwojga na Sylwestra do spa w Hotelu Lubicz w Ustce. Było fantastycznie! Polecamy każdemu taką formę spędzenia ostatniego dnia w roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howpain
My wybieramy się do Gdańska. Mamy boski apartament z widokiem na Motławę (Aura z sunandsnow), pójdziemy na imprezę na starówce, a w Nowy rok na spacer po plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Excalibur

@howpain polecam tę lokalizację o każdej porze roku. Byłem 4 razy i nie mam się do czego przyczepić. Bardzo fajny dojazd, nowoczesne wyposażenie oraz cisza i spokój. Polecam przekonać się osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Polecam super miejsce - www.domkim2.pl.
Miejsce jest całoroczne, do dyspozycji są domki i apartamenty w pięknym, zadbanym nowoczesnym ośrodku otwartym 2 czy 3 lata temu. Oczywiście przewidziana jest impreza sylwestrowa 🙂 Miejsce jest bardzo kameralne, pośród natury niedaleko morza. Na miejscu też restauracja, gdzie można dobrze zjeść i całkiem niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×