Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

probówka

BDSM- jak to zroumieć?

Polecane posty

Gość niechsekazdyrobicosechce
haha a co w tym trudnego niby? :) zakladasz swojemu sludze obroze i ciagniesz go po podlodze a on ma podniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwed
ja narazie zyje w swiecie spaninkgu,,jestem jako ofiara ;-) Ale BDSM to wyzsza szkoła jazdy wiec jeszcze troche poczekam zanim w to wejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwed
a tłumacząc na polskie BDSM to Brutalna Dyscyplin(lub dominacja)SadoMaso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, kiedyś miałam całkiem inne zdanie na ten temat. To cudowny swiat, ale skomplikowany i trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość out of
i co zadowolona jestes z takiego ukladu? bo ja jakos nie moge sobie wyobrazic zeby ktos mnie ponnizal i wyzywal sie na mnie... no chyba ze lubisz... a caly czas jest taki czy tylko podczas jakiejs waszej zabawy? tzn chodzi mi o to ze zawsze musisz do niego mowic panie czy jest tez normalnie jak w kazdym zwiazku? a mozesz napisac co twoj pan preferuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwed
out of nie nalezysz do naszego śiwata wiec nie zrozumiesz, to tak samo ja tłumaczyc Talibowi o prawach Europejskich kobiet, identycznie, wiec nie ma co dyskutowac na ten temat Osoby ktore nie maja pojecia co to jest, i w ogole zyja w tym ludzkim swiecie nie zrozumieja nas, to nie jest ponizanie kobiety, to jest calkiem inna faza metafizyki, ból zamienia sie w endorfiuny, wydziela sie przyjemnosc jak i pewne doznanie co zwykly smiertelnik tego nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość out of
wiem co to jest bdsm pytalam jak jest u niej w ukladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez miałam być
ale uciekłam, chociąz kochałam Go bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwed
chodź jak powiedziałam, do świata BDSM jeszcze nie weszłam, ale jestem na etapie Hard spankingu, BDSM to juz nie zabawka, to już trzema miec pełna wiedze,profesje i nie bac się tego, ja sie nie boje, ale trzeba znaleźc odpowiednio pasujących do siebie ludzi probówka czy to jest twój partner zyciowy czy partner tylko jako dyscyplinator??i nic pozatym w noramalnym zyciu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwed
a to najwidoczniej poznaliscie sie w swoim swiecie ;-) maz o tym wie?? chyba nie co?? ja bym nie powiedziala chodz trudno by mi było ukryc slady Moj dyscyplklinator tez nie jest moim chłopakiem a ni nic z tych rzeczy, a probówka, raczej zyjesz w light BDSM czy takim juz typowo krwawym,bo ja nie przepadam za rzezia na kobietach ale taki umiarkowany czesto ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez miałam być
to tak jak ja,tez mam męża a tamtem był moim ideałaem, marzyłam o seksie z nim, ale zanim do czegoś doszło przyznał sie jaki sex go kręci... Kiedy opisywał mi w mailach co bedzie ze mną robił, nie dałam rady, zerwałam ten układ zanim doszlo do czegokolwiek Mialabym obrzydzenie do siebie na cale życie, gdyby ktoś mnie w łozku, bił wiązała, wyzywał od szmat i dziwek albo zmuszal do poruszania sie po pokoju na kolanach i spełaniania wymyśłnych rozkazów... To nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez fascynuje ten swiat
niestety tylko w wyobrazni. Nigdy nie wprowadze elementow BDSM czy DD do mojego zwiazku, a szkoda... Nie dla mnie obcy Pan, gdy mam meza. Chcialabym zeby to on sie nim stal ale to nie realne, traktuje mnie jak laleczke porcelanowa, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mam to samo, a poznanie tego człowieka odmieniło moje zycie, bdsm zmieniło myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co jest do cholery???
noo...inteligencja szmato nie grzeszysz bo inaczej wpadlabys na pomysl zeby topik wrzucic na zycie erotyczne...to po pierwsze po drugie nie znosze takich kurewek jak ty...mam nadzieje ze twoj maz znajdzie sobie prawdziwa normalna kobiete a teraz spierdalaj szmato do swojego pana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwed
Do...ja tez miałam być" To mogłas wejśc w świat spankingu, jest ot znacznie łagodniejsza forma dyscypilnarna , prawdziwy spankre nigdy zw zyciu brzydkich i wulgarnych słów by nie uzyj do ciebie a ni cie nie ponizej, mialam welu spankerow polskich jak i zagranicznych i naprawde z szacunkiem sie do nie zwracali i przestrzegalio wszelkich zasad jakie wczesniej były ustalone, oczywiscie były i do tej pory sa to relacje nonsexualne, zyli zero erotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ''no co jest do cholery''..proszę żebys nie wypowiadał sie , kiedy nie masz o niczym zielonego pojęcia...to ważne, żeby takie osoby jak Ty nie zaśmiecały forum a jeśłi nie masz nic madrego i sensownego do napisania to poprostu zamilcz. Wiem, że będziesz atakował, ale tylko osoby bez wiedzy i nie mające nic sensownego do napisania atakuję. Zycze Ci miłego dnia i wex prosze cos na uspokojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a jeśli chodzi o inteligencje, to najpierw pzeczytaj Swój wpis a później o tym podyskutujemy. Podtrzymuję, życząc miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIKOL
no faktycznie, madrosc od ciebie az bije po oczach widzialas taki dzia jak ycie erotyczne yntelygencjo za dyche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna, temat jak temat, co to za róznica na jakim forum. Przestańcie oceniać, tylko do cholery napiszcie coś sensownego, bo jak narazie to nawet z pisownią macie kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIKOL
a idz w pizdu zglaszam na smietnik zaloz sobie szmaciany temat jeszcze raz na erotycznym won!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmówców poszukaj
na branżowych forach bo tu większość to kołtuny, mohery i pustułcze poyeby siedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz nastrał na sukę
moze sobie lubic ale nigdy suka nie bedzie wyzej niz suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz nastrał na sukę
taka suka to sie nadaje do podcierania mi odbytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×