Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

forgetfulness

WYSYK NA ALLEGRO! - tracisz kupe pieniedzy jesli robisz takie zakupy PRZECZYTAJ

Polecane posty

Witam, jeśli zamawiasz torebki z allegro - uważaj, szczegolnie jesli chodzi o firmę Mizensa. Torby u sprzedawców na allegro są kilkadziesiąt zł droższe. Zajrzyj na stronę etorebka.pl i kup taniej bo ostro przepłacisz, to nie jest reklama, pokazuje Wam czarno na bialym jak latwo robia ludzi w konia na allegro, porownajcie ceny, bo niekiedy kwota jaka chca na allegro wystarczylaby na zakup dwoch TYCH samych toreb na stronie etorebka, ja dzisiaj dostalam swoja torbe i z ciekawosci zajrzalam na allegro wpisalam firme mizensa i zobaczylam ze moja torba jest tu o 69 zł drozsza.......... zajrzyjcie koniecznie na obie strony i porownajcie sobie, mam nadzieje ze ktos dzieki mnie zaoszczedzi pieniazki Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nowego nie mówisz, sama nacięłam się kilka razy na allegro. już z ich usług nie korzystam - szkoda nerwów i pieniędzy. a najgorsze, że obsługa nic sobie nie robi z tych wszystkich oszustw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co polecacie.....
ja czesto kupue na allegro, bo wiele produktow jest nawet z przesylka o wiele tansze niz w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsf
chciałabym się dowiedziec z czeego żyje autorka tematu skoro ZARABIANIE nazywa oszustwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCESZ 5% RABATU NA DOWOLNĄ TOREBKĘ W SKLEPIE ETOREBKA ? KUPISZ TANIEJ NIŻ NA ALLEGRO-TO NAPEWNO! WYSTARCZY ŻE W MOMENCIE SKŁADANIA ZAMÓWIENIA SKORZYSTASZ Z PONIŻSZEGO KODU kod: 0ed188d3 ważność: 1 PAŹDZIERNIK 2011 KOD SPRAWDZONY. DZIAŁA NA 100000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×