Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariuszx125

szukam pani na stały sex tel513873488

Polecane posty

Gość mariuszx125

witaj Może się, poznamy i spotkamy, Jestem39letnim, optymistą, choć życie dało mi, w, kości, nie, tracę wiary w ludzi, Ciesze się każdym kolejnym, dniem. Jestem, romantyk, bez nałogów, lubię kino i, dobra, książkę uwielbiam, gotować, znak, wodnik, wzrost 1,76, cenie, szczerość, tel513873488odp, grałem,we filmie, oglądaj jutro, kiedy Będzie lepiej, kiedy chcesz to się spotkamy ok odp. sms pa.jako statysta kiedy się poznamy ok sms odpisz ok odpisz sms gdzie i której, spotkanie pasuje ODP,Jak Słońce co dzień ogrzewa Ziemię, Tak chciałbym zawsze móc dbać o Ciebie... W Twych oczach widzieć szczęścia promienie, W uśmiechu Twoim wiosny westchnienie... Ty jesteś moim Skarbem Największym, I moich westchnień obiektem wiecznym! Kocham Cię Bardzo, Kocham szalenie I wiem, że nigdy tego nie zmienię! grałem we filmie zobacz www.kidfilm.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisz, że jestes aktorem, bo jesteś statystą, nie pisze sie, grałem, ale statystowałem, a to jest zasadnicza roznica. Statystow moze byc 1000 w filmie, a aktorow mala garstka. I czekaj, ze ci kvrwa beda wszystkie pisac. Romantyk od 7 bolesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszx125
Zapraszam też miłych panów na loda z siarczystym połykiem. Muszę nadmienić, że biorę po same bile i łykam zabawnie ruszając grdyką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×