Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Zauwazylam dzisiaj u coreczki malutki bialy punkcik na dziaselku ile czasu trwa wyzynanie sie zabka? Za jaki czas zobaczymy juz go w calosci? Pytam bo mala taka nieznosna jest i nie wiem jak dlugo to jeszcze potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia a czy najpierw miała trochę zaczerwienione dziąsełko? Kupiłaś już jakiś żel? Moja strasznie marudzi w nocy i podejrzewam ząbki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolby dygital
porozmawiajmy ile spałaś dzisiejszej nocy bo ja 3 godziny przez wyrzynające się zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę cię martwić ale to dopiero początek :-) ząbki wyrzynają się różnie innym szybciej innym wolniej, np.moja mała ma 12 mies i dopiero 1 ząbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miala czerwone dziaselka wczesniej strasznie mi marudzi, caly dzien na rekach najlepiej na noce nie nazekam, chociaz mala sie przebudza ale spi cala noc od 20 do 7 rano, dzisiaj zauwazylam bialy punkcik i stuknelam lyzeczka no i cos tam jest ale maluski bialy punkcik. Wiem ze zabkowanie to trudny okres i jestem na to przygotowana, chcialam tylko sie dowiedziec ile sie wyzyna taki zabek kiedy juz widac maly punkcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my tak właśnie mieliśmy
ja pęknięte dziasełko przyuważyłam w czwartek a w niedzielę zabek był na wierzchu;) już ma jakieś 2 mm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, ze jakiś tydzień, może półtora, u mojego dziecka zauważyłam ten punkcik, który był widoczny przez 2,3 dni, później już go nie widziałam, więc pomyślałąm, ze to pleśniawka, a z atydzień włożyłąm palca, zeby sprawdzić czy tam coś sie wreszcie dzieje, a tu igiełka mała już się wykluła, a za nią za tydzień druga i tak mamy dwie jedynki na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×