Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

takie rodzyny to wstyd pokazywac !!!!!!!!!!!

Polecane posty

No,jakby to powiedzieć-dziewczyna mimo to na w sobie kobiecości bardzo dużo. A przynajmniej silikonu nie widać. Ktoś ją napewno kocha-dla kogoś jest tą jedyną,ładna dziewczyna. Wbrew temu,co piszesz,bardzo seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No,jakby to powiedzieć-dziewczyna mimo to na w sobie kobiecości bardzo dużo. A przynajmniej silikonu nie widać. Ktoś ją napewno kocha-dla kogoś jest tą jedyną,ładna dziewczyna. Wbrew temu,co piszesz,bardzo seksi" Co do tego, że ktoś ją kocha i tak dalej to się mogę zgodzić :) Ale kobiecości to ja tu nie widzę :) To dziecko jeszcze jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, płaska z przodu, płaska z tyłu, bez wcięcia w talii i bioderek, za które można złapać zapinając ją od tyłu? I jeszcze do tego głupia, więc pogadać nie ma o czym :D Dziwne macie upodobania :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak generalnie to się zgodzę :D Ale akurat nie ta powyżej :p Ja jak miałam 19 lat nie miałam pustki w głowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i tak bylo, nie wiem. Wiem ze terazniejsze nastolatki to istne latawice i zrobic pałe obcemu facetowi na imprezie to zaden problem. Barier zadnych nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie :) Zbyt pochopnie wrzucasz wszystkie do jednego worka. Za moich czasów (wcale nie tak dawno :D) były i latawice, ale było też sporo normalnych dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalista od rodzynek założył kolejny temat zajmij sie lepiej swoimi rodzynki bo ci ukradną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji zdjęcie jest zajebista i niunia przesłodka urosną jej nie martw się specjalisto od rodzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, ale teraz jest ich zdecydowanie wiecej ;) ja tam nie narzekam, musialbym byc debilem ale co to bedzie jak te wszystkie kurwiszony podrosna i wejda w wiek dojrzaly? Ten kraj stanie sie jednym wielkim burdelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja, masz racje. jak taka zapinac od tylu, jak nawet nie ma za co zlapac? a ty lubisz zapinanie od tylu z ciagnieciem za wlosy? bo moja to uwielbia. mowi ze jestem wtedy taki macho... a tak naprawde to przecietnie wygladam, wiec jak widac dla dziewczyny liczy sie temperament chlopaka a niekoniecznie jego wyglad. hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka19...
haha zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze ruchanie sie od przodu jest wbrew naturze. tylko pozycja od tylu jest naturalna. mam na mysli oczywiscie w cipke, nie anala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldi_1 Cociaż raz muszę się z tobą zgodzić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo każda kobieca ma coś w sobie. Tylko dla niektórych coś=cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty masz z tym rodzynkami ? święta za miesiąc wtedy ci się rodzynki przydadzą do ciasta ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×