Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość płacący

Zacierają się granice...

Polecane posty

Gość płacący

Poczytując sobie forum zauważyłem że zacierają się granice między pojęciami: - żona, kochanka, narzeczona - prostytutka, utrzymanka, przyjaciółka - małżeństwo, narzeczeństwo, konkubinat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zauważyłam coś zupełnie innego mężczyzna,chłoptaś,dupek normalny,tuman,erotuman ciacho,facet,leń głowa rodziny,ojciec,alimenciarz :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
nabrała się, kafeteryjna idiotka :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacący-ty nie wiesz? a kto ma wiedzieć-przyjrzyj się sobie-o ile siedzisz z laptopem w reku i śledzisz babskie fora to jest podejrzenie że robi się z ciebie baba i tylko czekać aż będziesz sikał na siedząco błahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z kawka
dlaczego babsie fora chora umyslowo durna babo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
gdy sram -myśląc o kretynkach- zdarza się, że również sobie siknę. tak więc na siedząco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacący ty nie znasz innego języka? nie potrafisz oddzielić chamstwa i prostactwa od kultury jaką każda rozumna osoba powinna mieć choć odrobinę? dlaczego babskie?-cytat: "Kafeteria - Magazyn dla kobiet www.kafeteria.pl -Internetowy magazyn zawierający felietony i informacje związane z życiem współczesnej kobiety" ty w każdym temacie masz bardzo dużo do powiedzenia-zazwyczaj nic co piszesz nie jest przydatne nam kobietom a mimo wszystko ty piszesz jak być był zarówno zdradzaną żoną,bitą kochanką i "waloną" prostytutką nie wspominając o molestowanym dziecku a teraz wylej żółć jaką masz w tym swoim małym ciele z maleńkim móżdżkiem i po chamsku w prostacki sposób zwyzywaj mnie-niech wszystkie kobiety zobaczą jaki z ciebie palant-kolejny twój wpis jakim nas tu "uraczysz" zapewne będzie dowodem na to co napisałam wyżej PS: nie znalazłeś jakiegoś forum dla siebie? np "funkcjonujący inaczej" albo "wariaci" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Witam Nie wypowiadałem się jeszcze na tym topicu. Powyżej to podszywy. Ale dyskusja - nie powiem, ciekawa się nawiązała. :classic_cool: p.s. Pani kawka -> czy w okolicy gdzie pani mieszka naprawdę nie ma żadnego drzewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc płacący wynika z tego że masz wielu wrogów ps: drzew? oj jest ich wiele- nie rozumiem co ma internet i forum do drzew jeśli to sugestia to nie do mnie ja kieruj-nie jestem doskonała ale doskonale sobie z tym radzę-kieruj swoje rady sfrustrowanym forumowiczom - poznasz ich po wypowiedziach wulgarnych,prymitywnych,chamskich,pisanych nie w temacie,mające na celu dołożyć i poniżyć niż pomóc :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka - sama ze sobą gadasz
i z wymyślonym podszywem :o żenada... nie masz co robic w sobote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy na tym forum wie że
płacący to palant ktoremu żonka przyprawiła ogromne poroże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie chyba łatwiej
nie zastanawiałam się nad tym, ale coś w tym jest. Kilka dni temu moja dużo młodsza koleżanka z pracy dyskretnie nas podpytywała, co powinna zrobić. Od 2 lat ma przyjaciela, chciałaby z nim zamieszkać, ale ma obawy wręczyć mu klucze do swojej, bardzo skromnej kawalerki.Jeżeli ma takie obawy, nie wierzy PRZYJACIELOWI, to co to słowo oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
płacący jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
on jest tak spoko jak i ty :D ale tu akurat w tym konkretnym przypadku ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
też Cię kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×