Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aaaaalinkass

meble w kuchi połysk czy mat, ktoś ma doświadczenie?proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Wooly
A ja wam powiem tak - kiedys w moim zyciu byl taki okres, ze wyjechalam z agranice i sprzatalam sklep z meblami kuchennymi :) jastem wiec niejako ekspertem :D Powiem tak: polysk fajnie wyglada, ale trzeba sie napucowac, bo kazdy paluch widac, bez wzgledu na kolor.Mat ma to do siebie, ze paluchy zostaja tylko nie rzuca sie tak w oczy, wystarczy wilgotna szmatka przetrzec i jest ok, odchodzi kazdorazowe pucowanie. A pomysl zeby isc do sklepu i podotykac jest jak najbardziej dobry, bo po to w koncu te meble tam stoja. A najlepiej zpytac dyskretnie ta pania, ktora tam sprzata - ona wie najlepiej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połysk, są boskie, naają świeżości kuchni, aj jetsem zainteresowana tematem bo również szukam mebli kuchennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do ciebie pytanie autorko.. ile płacisz za same meble bez sprzętu AGD?" prosze odpowiedz, bo chce sie zorientowac w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kuchni ja bym wybrała zdecydowanie meble matowe, conajwyżej z blatem połyskującym. Takie mam u siebie i wiem, że sprawują się dużo lepiej niż meble połyskujące. Jednak kuchnia to kuchnia, tam ciągle dotyka się mebli, otwiera, zamyka i to niekoniecznie czystymi rękami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne są białe w połysku. Ja mma szafki z topeshop.pl. Bardzo ładne i wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam fronty meblowe. Dodają urozmaicenia do kuchni, dzięki czemu wygląda to doskonale. Ja swoje zawdzięczam profesjonalistom z http://www.fronty-manta.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do frontów meblowych to mogę wam polecić firmę www.alumex.koszalin.pl, która wykonuje świetne aluminiowe i szklane fronty. Sama mam ich fronty szklane w swojej kuchni i jestem z nich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi w wyborze frontów pomogli doradcy ze sklepu Prolack. Dzisiaj jestem bardzo zadowolonym posiadaczem pięknej czarnej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam w kuchni gorne fronty śnieżnobialy akryl w połysku a dolne akryl antracyt mat i na gornych frontach nie tak widać plamki, palce i tp.  jak na dolnych, kazda kropelka, palce i tp. muszę wycierac co rusz bo mnie denerwują te plamy tylko nie wiem kiedy mi to się znudzi a używam kuchnię dopiero drugi miesiąc w tym też man czarny blat. Teraz bym zmieniła na szare jaśniejsze, a w sklepiejak wybieralismy to zapewniali że na dolnych frontach nie będą widoczne plamy ze kolor i mat jest jak najbardziej przy dzieciach i czyszczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszkanie utrzymane w jednym rustykalnym stylu i to podłogi są mocnym akcentem, Chciałam też mieć w mieszkaniu jak najjaśniej i jak najbardziej pokazać przestrzeń, więc ogólnie mam w całym mieszkanie meble białe lub postarzane białe ewentualnie z jakimiś brązowymi akcentami. Tylko ława będzie brązowa z postarzanego dębu. Szczerze powiedziawszy mało mnie obchodzi, że wszyscy mają białe kuchnie, nie wszyscy mają mieszkanie w rustykalnym stylu.

Meble polecam zdecydowanie brać na wymiar:

https://amarex.pl/meble-kuchenne-na-wymiar-dopasowane-do-ciebie/

 

Rozwiazanie takie jest najwygodniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam połysk. Aktualnie mam kuchnię w remoncie. Skłaniałam się ku matowej, ale jednak będzie połysk lub góra połysk a dół mat. Jeszcze się zastanawiam.

Czy ktoś może ma blat z kamienia? Czy warto jest zainwestować? 

Pytam się bo podobają mi się realizacje tej firmy:

https://vertigostones.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×