Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guru35342

jak to jest?

Polecane posty

Gość guru35342

bylam z nim podczas calego rozwodu , podtrzymywalam go na duchu, bylam pomocna i myslalam ze kocham a teraz kiedy juz jest po rozwodzie....zastanawiam sie czemu z nim jestem,nie mamy o czym gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogaduszki o dupie
Jeśli masz na imię Marynia - pogadajcie o twojej dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko droga
dlatego nie wchodzi się w zwiazek z facetem, który nie ma wszystkich spraw poukładanych - bo trzyma was razem specyficzna stytuacja, macie pozorny cel, do którego dążycie, upragniony - jego rozwód gdy go osiągniecie, ogarnia was pustka, wypala się ten aspekt waszej relacji - jak nie znajdziecie innej płaszczyzny - przekichane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliska- martusia
ylam z nim podczas calego rozwodu , podtrzymywalam go na duchu, bylam pomocna i myslalam ze kocham a teraz kiedy juz jest po rozwodzie....zastanawiam sie czemu z nim jestem,nie mamy o czym gadac.. I to był Twój błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
oj dzieci, dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo twoim celem
było dawania d... żonatemu facetowi. Ty jesteś z gruntu zła. Nie rozumiem jak można żyć ze świadomością że spowodowało się rozbicie jakiejś rodziny i skrzywdzenie iluś tam osób. Jak można żyć z piętnem krzywdziciela? I teraz to piętno krzywdzącej wypala ci mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guru35342
a czy ja napisalam ze rozbilam rodzine ty ograniczona mocherowa pustaczko z koscielnymi klapami na zaropialych oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gurucostam
każdy kto pisze o rodzinie to według ciebie moher? A powiedz, w czym pomagałaś temu facetowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×