Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagna841

butik odziezą 2 - cenne porady...

Polecane posty

Gość jagna841

witam i zapraszam do kontynuacji prowadzenia dyskusji na teamt prowadzenia butiku z odziezą, wymiany adresów, porad, naszych problemów ( pomijając temat euro... i kłótni wszechczasów z tematu : Mój własny interes-BUTIK Z ODZIEŻĄ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenna porada
omijac niektore hurtownie szerokim lukiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizia Mizia
o tez jestem ciekawa podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro...
stawiam sie i ja tez mam ich dosyc tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeja
super:) mamy spokuj w sprawie handlu u mnie listopad masakra, masakra i jeszcze raz masakra. czekam na grudzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogs wife
o... ja też się przyłączę. W środę jadę do Ptaka po towar to zdam relacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
u mnie takze listopad tragedia .... miejmy nadzieje ze w grudniu sie coś ruszy bo pewnie styczen i luty bedzie jescze gorszy a strach pomyslec... Tez jadę w tym tyg do ptaka ... Nastawiam sie na sukienki sylwestrowe i jakieś ladne koszule bo pewnie to sie w grudniu bedzie sprzedawać ... W jakich cenach kupujecie sukienki sylwestrowe bo w sumie nie wiem w jaka pólkę cenową celować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Posiadam już końcówkę sukienek sylwestrowych greckiej marki LUSSILE (www.lussile.com) w rewelacyjne cenie 55 zł/szt/netto. Sukienki są w tzrech kolorach: różowym, bezowym i ecru. Mogę przesłać zainteresowanym zdjęcia na maila. Sukienki zostały już tylko w rozmiarze L,XL oraz 1 szt w rozm. M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to resztki
ktore ci zostaly chcesz opchnac tu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutletArena
Każda forma sprzedaży jest dobra formą, nikt ci nie każe tych "resztek" kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Bardzo chętnie do was tu dołączę. Tam tylko przepychanki słowne. A biznes kręci się dalej. Listopad nie był dobry. Nie był choć jeszcze się nie skończył ale nie spodziewam się jutro niczego więcej. Spadł śnieg. Klientek ani widu ani słychu. Zimno i chyba nikomu nie chce się chodzić po sklepach. Ktoś zadał ważne pytanie. Jakie i za ile kupicie sukienki na sylwestra? I po ile je później wystawicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak ktos
nie wychodzi z domu to mu musi odwalac i pozniej wyladowuje sie w necie,wiec same wiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
No hej dziewczyny jak fajnie ze ktos pomyslal o nowym forum bo tam juz sie nie dalo wysiedziec i "sluchac"tych wszystkich klotni,chociaz znajac zycie i tak ktos predzej czy pozniej z czyms madrym wyskoczy...W kazdym razie powiedzcie mi czy ktoras z Was jezdzi do Gluchowa i jesli tak to czy oplaca sie teraz na poczatku grudnia bo mam zamiar jechac w piatek i mam kawal drogi dlatego wolalabymm nie wtopic??Pozdrawiam i zycze milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
mysle ze warto jechać do głuchowa a póniej do ptaka co do sukienek srednia cena to 60-70 zł w hurcie najgorsze ze trzeba wziąsc cała rozmiarówkę z jednego fasonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWA w tym temacie
Mam pytanie: Ktoś chce u mnie kupić większą ilość spodni (z wyprzedaży), chce mi przelać pieniądze na konto, nie chce faktury. Mam kasę fiskalną ale ten Pan nie chce żadnego rachunku bo powinnam zrobić, bo przecież będę miała przelew na konto firmowe a nie będę miała dowodu sprzedaży:/ Jak powinnam z tego wybrnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ale zasypało nas o wyjeździe po towar mogę pomarzyć a tu czapki już prawe wszystkie zaszły uszatki idą jak woda najlepsze i w dobrej cenie można znaleść w Głuchowie w 1 i 2 rzędzie od strony stacji paliw. Dopiero co kurtki sie ruszyły... Do kiedy kupujecie kurtki ??? Opłaca jeszcze sie je brać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
Jagna tak sie wlasnie zastanawiam nad czapkami,moze cos jutro wezme jak bede w Gluchwoie,mam tylko nadzieje ze sprzedajacy nie wystrasza sie pogody i nie pojade na darmo bo mam kawal drogi...a powiedz mi jesli mozesz oczywiscie po ile kupujesz czapki i po ile sprzedajesz bo nie mam gdzie sprawdzic jakie sa ceny a tez nie chce dac za malo lub za duzo:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
czapki zależy jakiej jakosci ceny to 20 22 28 sprzedaje po 39 i 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tu...
No mysle ze wezme po kilka sztuk z tych tanszych i drozszych,babki w moim miescie pytaja o czapki i szale wiec mysle ze warto zainwestowac:0)pozdrawiam i mam nadzieje ze moj nocny wyjazd nie bedzie na darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
a ja życze ci bezbiecznej drogi, ja z jutrzejszego wyjazdu chyba zrezygnuje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×