Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kkk*

Buty na zimę

Polecane posty

Gość jurekk34
lukaslula popieram to co napisałeś. A te buty są świetne mam takie same zamówiłem rok temu i do tej trzymają się świetnie. Officeshoes ma jakościowo świetne buty. Ja akurat kupiłem w galerii handlowej, ale w sklepie online https://www.officeshoes.pl/ nawet można dostać 10%zniżki przy zapisaniu się do newslettera. Następnym razem skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiadomo zima się zbliża nieubłaganie i musimy pomyśleć o kozakach. Proponuję czarne Nessi 880N. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Koniecznie obejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Cześć. Odsyłam Cię do porównywarek cenowych. Ja polecam serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Najlepszy ze wszystkich. Ma najlepsze oferty i najlepsze ceny. Ostatnio kupiłam tam a'la Timberlandy. Są super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka991
Świetnej jakości buty na zimę znajdziesz tutaj http://supersklep.pl/buty-zimowe Sklep jest idealny dla osób mających w planach wypad w góry, asortyment jest bardzo szeroki. Sama myślę o zamówieniu tam butów dla siebie i meża na styczniowy wypad w tatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaksa
Poszukaj dobrych butów na http://www.cozacena.pl/buty-damskie Tam kupisz świetne, markowe buty dużo taniej, ponieważ mają porównanie różnych ofert. Wybór jest bardzo duży, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Polecam, mają super okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie można patrzeć na tego typu buty: http://kokietkowo.pl/moda/buty-na-zime/ . To są modne propozycje ale na pewno nie możesz liczyć, że nie będą przemakać. Ze swojej strony mogę polecić typowo górskie buty z nieprzemakalnymi wartwami. Chodzę w takich po lasach itp. od kilku sezonów i jest naprawdę dobrze. Oczywiście, staraj się nie kupować najtańszych modeli z Decathlonu czy innych. Lepiej dołożyć, kupić takie za ok. 500 i mieć spokój na lata :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirmaa
Jestem na etapie szukania butów, które są nie tylko ciepłe, ale też ładne. Ostatnio trafiłam na takie porady http://tematmoda.pl/buty-zimowe-trapery-i-sniegowce/ i bardzo mi się podobają niektóre pary, może się na coś zdecyduje. Liczę też na obniżki, które właśnie pojawiają się w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandemka
Chyba Ci się coś pomyliło. Dopiero były mrozy -15 - 20 stopni... Ja tam wolę mieć i lżejsze buty na zimę i coś porządnego w czym nie zmarznę. Przy takich mocnych mrozach noszę śniegowce. Ciężko mi sobie wyobrazić taką ostrą zimę w botkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terafinka
no dokładnie. Ja mam relaksy z wojasa na takie mrozy. Sztyblety to sobie zostawiam na dodatnie temperatury. Lubię jak mi ciepło w stopy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz te takie odschoolowe relaksy z czasow prlu? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchlorek
Polecam przeczytać.Najmodniejsze buty – sezon zima 2016 Wysokie kozaki W tym sezonie królują wysokie kozaki, które są bardzo kobiecym rodzajem obuwia. Kochają je wszystkie Panie, które lubią eksponować swoje nogi. Ich ogromną zaletą jest to, że można je założyć zarówno do sukienki, jak i do spodni. Tej zimy warto wybierać muszkieterki, które sięgają za kolano lub kończą się tuż poniżej. Wiecie skąd pochodzi nazwa tego rodzaju obuwia? Od słynnych muszkieterów! Nosili oni charakterystyczne, wysokie buty na płaskiej podeszwie, które zakrywały nogi do linii nad kolanem. Wniosek jest jeden: możemy być im wdzięczni, ponieważ dzięki nim mamy najmodniejsze buty na zimę 2016/2017. Odnośnie materiałów wykonania i krojów polecamy modele skórzane lub wykonane z ciepłych materiałów – np. zamszu. Kolorystyka typowo zimowa – szarości, brązy i czernie. Naszym zdaniem: Muszkieterki są idealnym wyborem dla eleganckich kobiet, które niezależnie od pory roku chcą wyglądać i czuć się seksownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy do nas! Co prawda kobietom przy ich modowych poszukiwaniach nie pomożemy, ale mężczyznom jak najbardziej! A w sklepie znajdziecie asortyment od butów, przez sportowe bluzy i dresy po eleganckie marynarki i koszule. Wszystko w fajnym nowoczesnym stylu i rozsądnych cenach. Oczywiście warto aby każdy z Was sprawdził samemu --> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamka88
No to tutaj znajdziesz na pewno butki dla siebie https://eurobuty.com.pl/ ja zawsze sobie i dla męża zamawiam u nich. Jak nie pasują to zwrot jest bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja buty na zimę zamawiałam ze strony www.Alfasan.pl i uważam że warto do nich zerknąć, bo jakość wykonania jest na wysokim poziomie i nie przepłacamy za to tak jak to często bywa. Do tego bardzo szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertokok
Bierz buty starshop.pl, bo nic nie zapłacisz za przesyłkę. Pasjonuję się turystyką górską. Bywam na dość długich wyprawach, gdzie występuje trudny teren. W Starshop kupiłem buty marki Palladium. Na życzenie ściągnęli mój rozmiar. Podeszwa w butach Palladium jest uniwersalna. Po górach chodzę i na co dzień, bez problemu. Sprzedawca w sklepie powiedział mi ciekawostkę, że tego obuwia używała we wstępnych etapach produkcji Legia Cudzoziemska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt aby buty nam się podobały, ale tak czy inaczej na zimę faktycznie najlepiej sprawdzą się ocieplane wyższe kozaki. Teraz można przebierać w ofertach, ja polecam BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryha
Jeśli chodzi o buty na zimę to najczęściej wybieram dłuższe, ocieplane, skórzane workery. Są idealne na każdą pogodę, nie przemakają, ładnie wyglądają i pasują do większości stylizacji :) ostatnio upatrzyłam sobie jeden model na stronie Wojasa, ale teraz muszę iść do sklepu i sprawdzić czy na nodze też tak ładnie się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie osobiście buty na zimę powinny być zarówno ciepłe jak i wygodne, komfortowe na co dzień. Kilka fajnych modeli ocieplanych kozaków widziałam na www.Alfasan.pl ktoś już może u nich zamawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×