Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam i nic

Szybkie ciasto pomocy!

Polecane posty

Gość szukam i nic

Wlasnie zadzwonili goscie ze wpadna wieczorem, ma ktos z was prosty przepis na jakies tanie ciasto? Najlepeij bez zagniatania??? Mam make, jajka, pr do pieczenia, margaryne, olej, i jablka ale nie mam pomyslu :( i ciasto ma byc na duza blache 25x 40 z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic
niestety marchewkowe odpada bo nie mam marchewki :( poza tym jest strasznie słodkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa25
Zrób szarlotkę z ciastem kruchym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic
a ni amacie przepisów na coś innego? wiecznie szarlotka lub jabłecznik no ale pewnie nic innego nie wymyślę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo -
4 jajka ,1 szkl mąki tortowej ,1 szkl cukru ,1.5 łyżeczki proszku do pieczenia , jabłka. jajka utzreć z cukrem , do utartych jajek dodać mąkę , proszek i dokładnie wymieszać . Wlać ciasto do formy i na wierzch ułożyć jabłka posypane cynamonem (niekoniecznie jeśli ktoś nie lubi) Piec w temp ok 180 stopni okkoło 30-40 min. Po wystudzeniu posypać cukrem pudrem. Na blaszę o takich rozmiarach jak podałaś robię 1,5 porcji składników , wtedy jest wyższe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic
proszę bardzo zaraz biorę się za ciasto i dziękuję :) tylko powiedz czyli skladniki maja byc 5 jaj, 1 i 1/2 szkl maki 1 i 1/2 szkl cukru i 2 lyzecz proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic
a żadnego tłuszcu nie dajesz do tego ciasta? olej margaryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo -
możesz dać 6 jajek i proszku deczko więcej niż 2 łyżeczki .Nie , nie dodaje się żadnego tłuszczu :) Ciasto wychodzi naprawdę bardzo dobre - biszkoptowe . Prosze bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo -
aha i mąka , cukier po 1.5 szklanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic
to 1,5 szkl maki tortowej i oprocz tego ile zwyklej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo -
o nie , nie .Jeszcze raz od początku-składniki na taką blaszkę jaką masz - Na półtorej porcji tej co podałam idzie 1.5 szkl mąki tortowej , 1.5 szkl cukru , 6 jaj , troszkę więcej niż 2 łyżeczko proszku. I to wszystko - ciasto jest szybkie i wychodzi ZAWSZE. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic
Dziękuję serdecznie!!! Może masz gdzieś jeszcze jakieś przepisy? Chętnie skorzytam, potem napiszę jak wyszło ciasto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam i nic
Ciasto wyszlo rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że miałam babeczki
tez mnie wczoraj niespodziewanie nawiedzili goście, na szczęście miałam pudełko babeczek oetkera, kupiłam na spróbowanie bo nigdy nie robiłam i miały poczekać na weekend , ale w tej sytuacji wrzuciłam wszyskie składniki do miski zmiksowałam i w pół godzinki były gotowe wyszły super ja robiłam czekoladowe z wiśniowym dżemem w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo -
No i cieszy mnie to bardzo ,że udało się i do tego jeszcze smakowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na 7:30 wstaję o 4:50
ŚMIECIARZ 7 jabłek pokroic w duza kostkę zasypać szkl. cukru i odstawic ,aby puściły sok dodać 3 jajka łyżeczke octu 3 łyżki oleju 2 szkl. maki wymieszanej z 2 łyżeczkami sody wszystko wymieszać,piec 40 minut.Do ciasta mozna dodac orzechy ,rodzynki,mak lub wiórki kokosowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×