Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jednatakaSamurajkaaa

tak szczerze

Polecane posty

Gość jednatakaSamurajkaaa
widze ze kroi sie trojkacik jedna kobieta i dwoch facwtow czy na odwrot kto jest kto bo sie pogubilam f..to kobieta hard..? no i ten m..87 facet w moim wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie pytam ja czemu
Przeciez tgo JENNIFER!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednatakaSamurajkaaa
hardxxx myslalam ze masz wyzsze wymagania i nie bzykasz sie ze "średnimi" z wygladu:) a tak na poważnie mojemu mezowi kiedys zaproponowalam 3kąt;) to mi powiedzial ze patologii nie bedzie w naszym domu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paliwo altimejt
Jennifer a co tam u męża? Dowiedział sie juz co wyprawiasz w necie? Jeszcze o tobie nie ucichło a ty sie znowu pojawiasz na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednatakaSamurajkaaa
mąż o wszystkim wie ,widzial cala akcje śmial sie tylko heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paliwo altimejt
śmiał sie, że ma taką wygadaną żone, która najpier wyzywa wszystkich, życzy kobietą aby ich dzieci umierały, robi z siebie bogaczke, mimo ze ma na koncie same dlugi, wyśmiewa sie z innych, robi z siebie pośmiewisko, a na koniec kiedy wszytsko wychodzi na jaw, kiedy internauci znajduja twoje dane, inne obciachowe zdjecia, kiedy jestes zmuszona usnunac portale, bo internauci groza ze wysla to co wypisujesz do twojej rodziny i smial sie kiedy przepraszalas ze łzami w oczach? dziwnego masz meza w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednatakaSamurajkaaa
moj maz jest wyluzowany, jak ktos bierze na serio to co sie tu pisze to powinien zmienic lekarza ot cala filozofia! kafeteria to fikcja wake up !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paliwo altimejt\
ale moja droga to co robilas na tej "fikcyjnej" kafeterii podpada pod paragraf. no i kwalifikuje sie do leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednatakaSamurajkaaa
pod paragfraf podlegalo rowniez obnazanie moich zdjec ,wyzwiska i upubliczniane moich danych osobowych!...nie wiedzialam ze niektorzy nie odrozniaja kafe od rzeczyistości ,na prawde pora sie obudzić kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paliwo altimejt
po pierwsze twoje zdjecia nie byly upubliczniane bo zostaly w internecie opublikowane przez ciebie sama. i wlasnie na twoium przykladzie mozemy sie dowiedziec ze internet nie jest fikcja. bo twoje zdjecia i slowa sa jak najbardziej rzeczywiste i kazdy mogl ci sie do dupy dobrac. czego ty tu szukasz nadal? nie wiem jak ci nie wstyd. nawet zdjecie twojego dziecka tu bylo. jak ci nie wstyd. mala sie bedzie wstydzic za taka mamusie jak dorosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednatakaSamurajkaaa
a kij ci dotego powiem jedno jak ktos sie zajmuje takimi rzeczami jak "ploty " na kafe i przezywa to to poprostu bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednatakaSamurajkaaa
podpuszczalam tutaj nie ktorych,fakt zdarzalo sie wyzwać ,prowokować ale niewiedzialam ze az taka nienawisc do siebie tu zasieje ,ludzie jak chcą sensjacji to zrobią ją za weszelką cene;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paliwo altimejt
wypisywała do kobiet na dziale macieżyństwo ze sa kurwami dziwkami sukami zeby ich dzieci umarly, pokazywala swoje zdjecia z banknotami 100 złotowymi, opisywala jaka jest bogata a wszystkie biedaki sa gorszymi kurwami. nie przebierala w slowach. az jej sie do tylka dobrali, znalezli mnostwo jej zdjec w necie, wyszlo na to ze jest raczej mało ładna i biedna. nawet sie znalazly osoby ktore znaja ja w realu. podały jej dane nawet. i wtedy biednej zrobilo sie mokro i zaczela przepraszac a na sam koniec grozic policja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paliwo altimejt
teraz znowu zgrywa niewinna. no przyznaj sie jennifer jak mialas gorąco jak wszyscy wiedzieli kim na prawde jestes. a kogo wczesniej zgrywalas. teraz bronisz sie ze to fikcja ale jak widzisz ta fikcja przerodzila sie w real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednatakaSamurajkaaa
szukam kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednatakaSamurajkaaa
normalnie sensacja wow jak to pisalas to ci sie tez mokro zrobilo hahahaha??? dobre!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednatakaSamurajkaaa
mozesz mi wylizać jak chcesz:) kochaniutka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niezle smiech i po co jej to bylo ?? zastanawia mnie po co tu ludzie daja swoje fotki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×