Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

praca_betterware1

Praca idealna dla mam! / Praca idealna dla kobiet w każdym wieku

Polecane posty

Betterware to angielska firma, która od 3 lat jest obecna na rynku polskim i rozwija się w tempie błyskawicznym. Oferujemy możliwość współpracy i uzyskiwania dodatkowych dochodów. Przedstawicielka Betterware może: - kupować produkty taniej niż w katalogu na własne potrzeby - zbierać zamówienia na produkty od innych i dorabiać sobie 200, 300, 500 zł (marża 30%) - tworzyć własny zespół przedstawicieli poprzez zapraszanie innych do Betterware (potencjalnie bardzo wysokie zarobki uzależnione od obrotu całej grupy). Asortyment to pomysłowe produkty używane na co dzień w każdym domu, w atrakcyjnych cenach. Ok. 250 produktów w każdym katalogu. Nowy katalog co miesiąc! Zapraszam do współpracy! www.pracabetterware.pl tel. 511 OO 11 76 e-mail: ania@pracabetterware.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak wy ale
ja sie do takich sprzedazy nie nadaje. Bo wiadomo, zaczyna sie od znajomych i znajomych-znajomych. I mi glupio oferowac taka a nie inna cene, jesli one wiedza,ze zarabiam na tym 1/3 czy ile tam i ze produkt faktycznie jest o tyle mniej wart. A wy jak to czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona Anglia */*
nie jest mniej wart, tylko praca sprzedawcy tez kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×