Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maciej.82

Hojna propozycja...

Polecane posty

Gość maciej.82

Witam wszystkie Panie, chciałem zaproponować ładnej, szczupłej Dziewczynie (wiek do 30 lat, brak dolnej granicy wieku) stały hojny sponsoring - 1000 zł za spotkanie. W grę wchodzą 2-3 spotkania w miesiącu na kilka godzin w ciągu dnia. Zakupy, wspólny obiad/kawka i dobry hotel. Śląsk + Kraków - jestem na zmianę tu i tu. Coś o mnie - wysoki (190cm), szczupły oraz zadbany blondyn. Uważam się za przystojnego. :) Czekam na odpowiedzi z mailem i kilkoma słowami o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zdrowy???
i nie tylko fizycznie ale psychicznie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes przystojny zadbany itp to po co Ci kobieta do sponsoringu ?;/ nie mozesz kogos sobie znalezc... w NORMALNY sposob... rozumiem takie zachowanie u facetow 50+ . . . ale w tym przypadku to w ogole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej.82
Niektórym nie zależy/nie mają czasu aby szukać "wybranki serca"... Zależy mi na przejrzystym układzie, bez liczenia na cokolwiek więcej. Chodzi o miłe spędzanie czasu razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwij rzeczy po imieniu, chodzi o sex i tyle . To nie temat dla mnie , wiec uciekam :) chcialam tylko zapytac skad u mlodych zadbanych mezczyzn takie zachowanie, wyjasniles i ok... nie popieram tego ale kazdy zyje jak chce, pozdrawiam , pa . ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Cię chłopie
doskonale rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej.82
Ponawiam propozycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka kuzynki
A nie wolałbyś brzydkiej pani po 50-tce? Dojrzałość też ma swój urok;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×