Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 jakjtojakto

komentujemy TOP MODEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Go艣膰 piszcie piszcie
dziewczyny bo u mnie mecz i Was czytam co i jak:-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja tylko
oj daj tu linka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bhjbjh
Jak wygra Paulina, to ide sie upic:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fdsfsdfdsfds
nie dam , bo jest kilka kana艂贸w na tym jest ma艂o ludzi ,a na tamtych gdzie wiecej to mnei wyyabe艂o, a mam to zamiar obejrzec do ko艅ca ;p

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Lillu Evangeline*Arktyka
Pamela i Sonia ale troch臋 mia艂y za du偶o kg jak na modelki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja tylko
wychodzi mi, 偶e nie uda艂o si臋 pobra膰 appletu :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czemu nie mog臋....
wej艣c na tego czata z uczestniczkami>>? to jakas sciema

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
a do kt贸rej to b臋dzie trwa艂o w tv?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aaankdd
kurwa - uszczesliwiaja ludzi w centrach hadlowych swoim widokiem... a tak milo jest uszczesliwiac ludzi.... ja pierdziu :O wg mnie jednak najbardziej nadawala sie na modelke ta kasia... i tyle - a z tych co zostaly to ania, tyle ze ona juz chyba modelka jest (?).....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fdsfsdfdsfds
nie warto na ten czat wchodzic, niewiele dziewczyny odpowiada艂y

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja tylko
Dajcie spok贸j z t膮 Kasi膮, mia艂a tylko parcie i NIC POZA TYM!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bhjbjh
wg mnie jednak najbardziej nadawala sie na modelke ta kasia... To dziewczyna jednego spojrzenia, jednej miny+mega pewnosc siebie. W mediolanie wrazenia nie zrobila.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ou jeee ;P
Ka艣ka to ma paskudne oczyska i taki wytrzeszcz zawsze robi, fe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fdsfsdfdsfds
Kaska by艂膮 brzydka, :O i ta jej mina, kt贸ra utrwali艂a jej zmarszki mimiczne w tym wieku ? !! na czole i do艂ki wp oliczkach za du偶a g艂owa ,zreszta dziwny top model, bo ma艂o kt贸ra na modelke sie tam nadawa艂a kilka 艂adnych ale jako dziewczyny a nie modelki ! kilka za grubych za starych , za niskich ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 vbm
naj艂adniejsza jest Paulina

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja g艂osuj臋 na ank臋, najbardziej si臋 na daje i do zdj臋c, do tv a na wybiegu jest najlepsza. Ola te偶 super na zdj臋ciach wychodzi ale ona si臋 nie nadaje przez swoj膮 osobowo艣膰 i te ci膮gle teksty o tym, 偶e ona nie lubi t艂um贸w, za du偶ych pomieszcze艅 i og贸lnie cisze eehh wtf? a polina o matkoooooo, ona sie prze艣lizgiwa艂a a nie przechodzi艂a! okropnie wychodzi na fotach, nie umie chodzi膰 (modelka si臋 kur藕wa nie u艣miecha na wybiegu) i ci膮gle si臋 gapi艂a w pod艂og臋 jak sz艂a, i ci膮gle beczy i beczy, kto艣 dobrze zauwa偶y艂a, 偶e a to nie umie angielksiego, a to nie umie p艂ywa膰 a to sio a to tamto no i p艂acz musi by膰 bo jako艣 babcie trzeba sobie zjedna膰...A modelka ma dobrze na zdj臋ciach wychodzi膰, ma mie膰 dobry wzrost, osobowo艣膰 i ma mie膰 orginaln膮 urod臋 a nie ma by膰 najpi臋kniejsza to nie wybory kurna miss

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 meeeggggg
Boze zeby nie wygra艂a Papierska, Boze zeby nie wygra艂a Papierska, tylko nie ona, b艂agaaaama

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 aaankdd
ja tez bym zaglosowala na anke - ale sms 3 zyle :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
wys艂alam jednego esa i wi臋cej nie wy艣le , no moze jak ju偶 ta jedna odpadnie to zag艂osuj臋 raz jeszcze ale pod warunkiem 偶e Ola zostanie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dokarmiamy psiaki
Papierska do domu i to juz!!!!!!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 noele*
Zgadzam si臋 z Obczai艂am Paulina rzeczywi艣cie dzisiaj jest sztuczna na maksa. Nie przypad艂ami do gustu , ma 艂adn膮 twarz i tylko tyle jak na modelke:) Ola jest bardzo delikatna, ma bardzo 艂adne cia艂o i b. fotogeniczn膮 twarz i tak膮 'hipnotajziiinnnn' ;D yy ale jest za niska na modelk臋 :) a Anka jest za chuda, ma strasznie szerokie barki, ale jest wysoka i ma w twarzy 'to co艣' modelki to wieszaki , p艂askie i niezbyt 艂adne- taka jest Anka i ona wygra. Sam fakt- to j膮 w Mediolanie wyhaczyli, a to o czym艣 艣wiadczy :) Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja tylko
hahaha, Paulina jak szczerzy艂a z臋by, zero naturalno艣ci, ZERO

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kiok
glosujcie lepiej na ole, bo glos na anke to tak naprawde glos na pauline:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 polina ma krzywe zeby i do
blend a med ja hahaha :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
wkurza mnie to , 偶e polacy taktuj膮 to jak jakie艣 wybory miss, fakt polina jest najladniejsza ale tu nie o to chodzi! marze by ania wygra艂a :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ou jeee ;P
"Ani si臋 mniej boj臋" kurwa papierska ogarnij si臋, bo to anka ci zagra偶a. wida膰 nawet rozumu nie ma ;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×