Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaggg

KARKÓWKA! POMOCY!

Polecane posty

Witam. Mam prośbę, powiedzcie mi jak najprościej usmażyć karkówkę na patelni, bez zbędnych dodatków, typu: musztarda, ketchup itp. Jeszcze nigdy nie smażyłam karkówki, a dzisiaj mam taki mus! Proszę i z góry dziękuję za jak najszybszą poradę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, różne są przepisy ale ja nie chciałabym z musztardą, ketchup'em itp. bo u mnie takich rzeczy nie jedzą. :) wolałabym jak najzwyklejszy sposób, krok po kroku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja po prostu i zwyczajnie
dodalam tylko olej. Jak sie troche podsmazylo dodalam czosnek sol i pieprz. A cebulke dusilam osobno i pozniej karkowke wrzucilam wraz z cebulka do sosu z paczki z dodatkiem grzybkow suszonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrob kotlety po prostu, z tym ze karkowka z patelni bywa twarda, ja bym porozbijala kotlety, przyprawial sola zmiekczajaca mieso i ziolami, pieprzem itp i do lodowki na kilka godzin, potem w jajku i mace lub samej mace i na patelnie. generalnie miesko powinno skruszec w przyprawach troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to straczy czasu, teraz rozbij i przypraw, jak nie masz zmiekczajacej to nie szkodzi, przez nawet 2 godziny miesko ladnie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, dzięki. a mam jeszcze jedno pyt, jeżeli mam karkówkę z kością w kawałkach, nie mogę jej tak po prostu wrzucić na patelnie, jakoś przyprawić i usmażyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co tłuc te mięso? nie lepiej pokroić poprostu w cienkie plastry? pokroj, posol i popieprz, usmaż na oleju i po temacie kości musisz usunąc oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANULETTA
Ewuniu - to mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×