Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemur zwany rollo

U kogo z forumowiczow zjedlibyscie chetnie obiad?

Polecane posty

Gość lemur zwany rollo

Podczytuje to forum jako ze lubie gotowac. Mnostwo tu fajnych przepisow ale tak sie zastanawiam, u kogo najchetniej zjedlibyscie obiad? Podajcie swoje typy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość movvom
Ja u konczity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deser u ulotnej chwili
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość australopiteczeek
Ja też u Klary :) Dania "oryginalne" i atmosera przednia. No i by był czar :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemur zwany rollo
Chociaz u kaci teb by chyba bylo dobrze zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka weteranka
mam pare osob, ale z topiku z innego dzialu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosoala
U Ewy,33 :-) Ona zna sie na zdrowym odżywianiu i zaserwowała by 3 dniowa zupę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka weteranka
a przepraszam, czy zupa 3 dniowa jest mniej zdrowa niz dzisiejsza? (trzymana w lodowce, zakladamy). zupy, gulasze, itp. odgrzewane nabieraja jeszcze lepszego smaku. wazne co jest w tej zupie, a nie ile dni stoi w lodowce. moze po tygodniu nalezaloby sie zastanowic, ale nie po 3 dniach madralo ;) pewnie jestes z tych nowoczenych kuchareczek co jadaja fixy, bo po tonie na taka wlasnie wygladasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosoala
forumowiczka weteranka--No nie pisze,ze niezdrowa,bo ja sama jak zostaje zamrazam zupe i za jakis tam czas podaje. Tylko,ze Ewa,33 podaje tą samązupę 3 dni pod rząd :-) a to nie ejst jedzenie urozmaicone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosoala
Jestem starą babą i fix-a używam tylko jednego.Fix Knorr do spaghetii Napoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja u dwóch Pań
Kaciaa i Konczita :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka weteranka
nadal nie rozumiesz o co chodzi. zupa sama w sobie jest zdrowa i urozmaicona, i nawet jak ktos je 3 dni ta sama zupe to jest zdrowo. zakladajac, ze jest zrobiona ze zdrowych skladnikow, a z tego co czytalam o w/w ewie33, to ona akurat na tym polu nie ma problemow. podczas gdy osoba uzywajaca chocby tylko jednego fixu (oraz pewnie innych kuchennych wspomagaczy typu jarzynka, ciekawe czy tu tez zgadne tak jak zgadlam z fizem ;) ) knorra nie powinna wypowiadac sie o zdrowym jedzeniu, bo to po prostu w jej ustach brzmi niepowaznie ;) reasumujac: zdrowiej jest zjesc 3 dni pod rzad ta sama zupe zrobiona z naturalnych skladnikow, niz w kazdy z tych 3 dni inny fix lub tego typu ustrojstwo, ktorych to urozmaicenia nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuu..
a dlaczego te fixy sa az takie niezdrowe? i jaki szkodliwy wpływ na nasze zdrowie, urode maja.moze mi ktos ładnie wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są aż tak niezdrowe ponieważ zawierają: sztuczne barwniki, sztuczne aromaty, sztuczne polepszacze smaku poza tymi superskładnikami mają głównie sól i niewielki dodatek suszonych ziół czy przypraw naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka gdzies tu
krazy Twoj przepis na bodajze zeberka z naturalna wegeta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj skład vegety z serii natura czy natural, nie pamiętam a potem się pośmiej - z siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka gdzies tu
takiego cuda nie widziałam w sklepie, ale jesli jest tak jak piszesz to zwracam honor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuu..
No a jaki wpływ na nasz odrganmuizm ma? pytam bo ja np. uzywam duzo:O tych sztucznych przypraw, bez ich dodatku jakos mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj sobie na necie, to nie jest jakieś trudne zadanie przeczytaj skład tych "przypraw" i wpisz w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuu..
acha czyli generalnie nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosoala
forumowiczka weteranka--To Ty nie wiesz co piszesz:-) zupa ,owszem,zdrowa jest,ale nie spożywana pod rząd 2 albo 3 dni.Jedzenie ma byc urozmaicone,a nie jednostajne. A to,ze uzywam sosu do spaghetii,to żadna uijma,bo ten sos jest bez glutaminianu sodu i bez konserwantów. Nigdy,przenigdy nie uzywałam Vegety,Kucharków czy ionnych takichg przypraw.Nawet tych przypraw w domu nie miałam. Zawsze uzywam zwykłych ziół i z nich robię mieszanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wyłącznie u
KLARY KARLI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosoala
A tego fixu używam dwa razy na m-c Oto skład mojego spaghetii Napoli 85 dag mielonej łopatki(miele w sklepie) 3 papryki czerwone 30 dag sera żółtego makaron spaghetii Lubella 2 opakowania sosu FiX Knor Napoli Do tego dodaję jeszcze duzo oregano,odrobinę tymianku,bazylii. Tuczace,ale pyszne Skład na 3 osoby dorosłe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale nie będę tu wypisywac elaboratów zresztą, podejrzewam, że 3/4 z tego byś nie zrozumiała, bo nie znasz ani mechanizmów komórkowych, ani podstaw biochemii ani nawet fizjologii człowieka a jak potrzebujesz wiedzy, to odsyłam do podręczników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuu..
nie o elaboraty chodzi, tylko w paru zdaniach , lub wymien od pałzy jakie spustoszenie w organizmie czynia te wszystkie fixy, knorry itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu od pałzy to nie potrafię w ogólę już nic nie napiszę, bo się ze śmiechu uduszę... odsyłam zatem do wujka google, dopóki jeszcze mam resztki siły w palcach :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosoala
Ewa,33 tak ogólnie to po co tutaj siedzisz :-) przeceiz ogolnie to co ty piszesz na roznych tematach można na Google wyczytac :-) Tak w ogole to Ty strasznie madra jestes :-) Powiedziałabym głupio madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×